Авто, шини, диски
Шеві Авто - каталог запчастин Chevrolet та Daewoo

Шеві Авто - каталог запчастин Chevrolet та Daewoo

Контакти:
Луцьк, вул. Задворецька, 1а. Тел.: +38 093 17-03-007; +38 067 80-02-002; +38 097 21-90-504; +38 095 91-25-705
Сайт:
https://chevyavto.com.ua

 

Автомобілі бюджетного сегмента ніколи не будуть поза попитом. Їздити треба всім, і багатим, і не дуже заможним.

Естафету пострадянських автомобілів, які не вражали надійністю, миттєво перехопили корейські автовиробники Шевроле та Деу.

Daewoo Motors та GM почали постачання недорогих, надійних та комфортних автомобілів класів В та С. Нехай і надійних, але ремонт потрібен навіть найнадійнішій техніці.

Тому попит на запчастини Шевроле та Деу впевнено зростає.

В Україні чи не найкращим постачальником якісних запчастин для Деу Ланос, Сенс, Нубіра, Матіз, Шевроле Лачетті, Авео Т250, Авео Т300, Такума, Круз, Епіка визнано магазин ChevyAvto.com.ua. На це існує низка чинників:

  1. Магазин пропонує найякісніші запчастини для ЗАЗ, Деу та Шевроле, оскільки багато років поспіль відбирає виробників та постачальників. Якість для клієнтів магазину не може мати компромісів.
  2. Помірковані ціни. З тих самих причин менеджери відбирають запчастини з оптимальним співвідношенням якості та ціни.
  3. Є можливість купити запчастини до Шевроле, Деу будь-якої моделі як у виконанні конвеєрного виробника (оригінальні запчастини Daewoo/GM), так і продукцію стороннього постачальника. Тим самим власник автомобіля може обрати один серед декількох варіантів як за ціною, так і за виконанням.
  4. Надшвидке отримання замовлення. Завдяки продуманому розташуванню партнерських складів на території України, у більшості випадків замовник отримує запчастини вже на другий день після оформлення покупки.

ChevyAvto.com.ua — понад 24 тисячі найменувань запчастин Шевроле, Деу та ЗАЗ

Порталу запчастин Деу та Шевроле ChevyAvto.com.ua довіряють десятки тисяч власників автомобілів концернів Daewoo та GM. Це обумовлено лояльною політикою підприємства до своїх замовників.

Тільки інтернет-магазин Шеві-Авто дозволяє своїм користувачам не тільки економити та отримувати знижки, але й заробляти гроші та бонусні знижки, залишаючи відгуки та відеоматеріали.

До того ж розгалужена система партнерських сервісних центрів всією територією держави дозволить користувачеві, якщо є бажання, звернутись до сертифікованої СТО, де всі роботи по заміні запчастин виконають досвічені майстри.

Безкомпромісна якість запчастин, помірні ціни та швидка доставка, величезний асортимент, що охоплює понад два десятки моделей GM та Daewoo будь-якого року випуску, з кожним днем оцінює все більше вітчизняних автомобілістів.