Медицина
Стоматологічний кабінет у Луцьку. Ваш стоматолог

Стоматологічний кабінет у Луцьку. Ваш стоматолог

Контакти:
Луцьк вул. В'ячеслава Хурсенка, 56. Тел. (099) 141-57-37; (063) 926-10-88; (050) 519-70-37; (096) 813-27-00

Стоматологічний кабінет у Луцьку  "Ваш стоматолог" оснащений найсучаснішим обладнанням, що дозволяє проводити  всі процедури швидко і безболісно - від простих, до найскладніших, від пломби на молочний зуб до імплантації. Тут працюють фахівці різних профілів, що дозволяє в одному місці вилікувати захворювання зубів будь-якої складності у дорослих і дітей. Комплексний підхід від лікування до білосніжної усмішки використовують багато стоматологічних клінік Луцька, але ми намагаємося бути кращими для своїх пацієнтів.

Для прийому пацієнтів на вищому рівні ми використовуємо першокласне обладнання, новітні технології, сучасні матеріали. Основа успішного лікування – точна діагностика і висока кваліфікація лікарів. В усіх випадках ми орієнтуємося на прогресивні методи. Ми пильно стежимо за новинками світу стоматології і крокуємо в ногу з прогресом. Наші лікарі регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, в тому числі по вузькоспеціалізованим напрямками, в кращих навчальних центрах стоматології.

Ваш стоматолог

Наші послуги:
1. Протезування зубів будь-якої складності.
2. Лікування зубів.
3. Пломбування.
4. Відбілювання.
5. Косметологічна стоматологія.

Ми ніколи не займаємося нав'язуванням додаткових послуг заради заробітку і готові йти назустріч, якщо у пацієнта делікатна фінансова ситуація. Ми лікарі, а не підприємці. У цьому наша відмінність від багатьох інших стоматологій.

Безпека, безболісність, гарантія, якість – це основа роботи стоматологічного кабінету «Ваш стоматолог» у Луцьку.