Авто, шини, диски
ТМ УкрЗапчастина - UkrZapchast.ua

ТМ УкрЗапчастина - UkrZapchast.ua

Контакти:
Луцьк, вул. Кривий Вал, 24 Тел.: +38-097-904-30-30; +38-066-648-12-50; +38-063-072-21-22; +38-093-170-55-77; +38-097-904-30-30 Вайбер
Сайт:
https://ukrzapchast.ua

Корейські та китайські виробники автомобілів вдало конкурують з Европою в сегменті легкової бюджетної автотехніки.

Чинників є багато, але найголовніші з них — ціна та наявність запчастин на ринку.

Завдяки компанії УкрЗапчастина ремонт будь-якого корейського чи китайського автомобіля, незалежно від моделі та року випуску, стане простішим та дешевшим.

Переваги компанії УкрЗапчастина

Інтернет-портал у змозі забезпечити запчастинами та комплектуючими як звичайне технічне обслуговування, так і капітальний ремонт автомобілів марок:

  • Деу — Матіз, Ланос, Сенс, Нексія, Нубіра, Леганза;
  • Чері — Тіго, Амулет, Джагі, Елара, Кімо, А13, М11, Біт;
  • Джілі — Емгранд, СК, МК, МК Крос, ЕХ7;
  • Шевроле — Лачетті, Авео, Епіка, Такума, Круз, Еванда, Каптіва;
  • ЗАЗ — Ланос, Сенс, Віда, Форза;
  • Грейт Вол — Ховер, Сейф, Хавал, Волекс, Вінгл, Дір;
  • легкових автомобілів Бід та Ліфан.

Окрім величезного асортименту запчастин по кожній з наведених позицій, УкрЗапчастина пишається тим, що за всі роки роботи (з 2008 року) зуміла досягти максимально можливої якості запчастин, що є у каталозі.

Це стало можливим завдяки кропіткій праці менеджементу та ретельному відбору виробників та постачальників.

Будь-яка запчастина, яка придбана в магазині, на сто відсотків відповідає найвищим стандартам якості.

Клієнти компанії мають вибір не тільки з асортименту різних запчастин, але й можуть обирати не тільки оригінальні деталі, що встановлюються виробником на конвеєрі під час збирання автомобіля.

УкрЗапчастина пропонує низку ліцензованих деталей від сторонніх виробників. Зазвичай така заміна не впливає на якість, проте значно дешевше за оригінал.

Чому в Україні обирають співпрацю з УкрЗапчастина

Перша позиція, що формує імідж компанії — це якість товару. Друга — тісна співпраця з клієнтом та оптимальні ціни. Політика ціноутворення магазину відпрацьована таким чином, що знайти в Україні деталі дешевше та аналогічної якості просто неможливо.

Також замовники спокійно можуть розраховувати на повернення грошей або заміну деталі у тому випадку, якщо вона з якихось причин не може бути встановлена.

Втім, консультанти та маркетологи, що складали каталог запчастин УкрЗапчастина, зможуть швидко допомогти у тому разі, коли виникають труднощі з пошуком або ідентифікацією тієї чи іншої деталі, вузла чи агрегату.

Співпраця з УкрЗапчастина — це завжди приємні покупки, швидке доставлення та максимально простий ремонт автомобілів корейського та китайського виробництва.