Бійці волинської бригади спалили ворожий «Тюльпан». ВІДЕО

Бійці волинської бригади спалили ворожий «Тюльпан». ВІДЕО

Воїни 100 окремої механізованої бригади продовжують перетоврювати ворожу техніку на металобрухт.

Цього разу під приціл бійців батальйону безпілотних систем «Voron» потрапив самохідний міномет 2С4 «Тюльпан», повідомили на фейсбук-сторінці бригади.

«Завдяки влучному скиду, ворожа «квітка» запалала, немов новорічна гірлядна», – йдеться у дописі. 

2С4 «Тюльпан» — радянський самохідний міномет калібру 240 мм. Призначений для знищення найбільш укріплених фортифікаційних споруд, і здатен вести вогонь тактичними ядерними боєприпасами надмалої потужності.

Станом на 2024 рік у росіян на озброєнні було всього 39 одиниць такої техніки, значна частина вже була знищена.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина «Влада не відчуває і не відстрілює». Михайлова розкритикувала пільгові контракти до ЗСУ 18-24-річних
Наступна новина На Волині свій вічний спочинок знайшов Герой Степан Геба. ФОТО
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні