Музей-скансен на Волині просить дотації з обласного бюджету

Музей-скансен на Волині просить дотації з обласного бюджету

Волинська обласна державна адміністрація розглянула  запит депутата обласної ради Віталія Заремби   щодо підтримки Музею історії сільського господарства Волині – скансен, в якому йдеться про   відновлення фінансової підтримки у сумі 823,4 тис.грн та виділення з обласного бюджету коштів для розвитку закладу в сумі 5954,0 тис.грн.

«Фінансова підтримка Музею історії сільського господарства Волині скансену надається в межах обсягу фінансування, передбаченого заходами Регіональної програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в області на 2016 - 2020 роки, який Програмою на 2017 рік визначений у сумі 520,0 тис. гривень.

Відповідно до рішення обласної ради від 02 лютого 2017 року № 10/34 «Про обласний бюджет на 2017 рік» (з урахуванням рішення постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики обласної ради від 31 січня 2017 року №13/14) в показниках обласного бюджету враховано 150,0 тис.грн. для надання фінансової підтримки цьому музею.

Питання щодо виділення з обласного бюджету додаткових коштів для надання фінансової підтримки Музею історії сільського господарства Волині - скансен буде внесено на розгляд чергової сесії обласної ради.

Щодо виділення з обласного бюджету коштів для розвитку музею, то питання може розглядатися у порядку дії статті 78 Бюджетного кодексу України та відповідно до Порядку відбору інвестиційних програм і проектів, реалізація яких здійснюватиметься з використанням фінансових ресурсів бюджету розвитку обласного бюджету (обласного фонду регіонального розвитку), затвердженого рішенням обласної ради від 19 травня 2016 року  № 5/192», – йдеться у відповіді на депутатський запит за підписом заступника голови ОДА Світлани Мишковець.

#БудьПершим – підписуйся на нас у соцмережах : facebook instagram telegram youtube 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Головні події Луцька та Волині за 2 жовтня. ВІДЕО
Наступна новина Сьогодні на Волині очікуються дощі
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні