Генеральне прибирання у своєму житті

Генеральне прибирання у своєму житті

Неможливо кардинально змінити життя і почати жити по-іншому, якщо продовжувати діяти, копирсаючись в купі непосортованого багажу досвіду. Твій життєвий пазл буде завжди збиратися в одну і ту ж картину, якщо ти будеш використовувати ті ж самі елементи, скільки разів не перемішуй їх на старті.

В повну склянку води не наллєш…

Це один з основних принципів будь-яких змін. Починати усвідомлене створення себе і свого нового досвіду треба з «обнулення». Не з пошуку цілей, не з декларування бачення себе через п’ять років, ні з питань місії та призначення. Весь цей процес буде плутатися зі старими уявленнями, які до того ж забирають багато енергії. Починати треба з викидання всього мотлоху зі свого життя: на фізичному, енергетичному і ментальному рівнях.


Безконтрольне накопичення минулого веде до двох речей:

1. Безкінечного відтворення свого минулого. Життя стає схожим на дежавю.
2. Уповільнення швидкості життя. Це коли дивишся на тих, хто встигає в три рази більше, і не розумієш, як у них це виходить. Життєвий успіх і реалізація в усіх сферах можлива тільки в стабільному, жвавому русі.
Важливо провести прибирання життя у всіх трьох вимірах: минулому, сьогоденні і, не дивуйся, майбутньому. Так, в твоєму майбутньому теж уже навалено купу мотлоху у вигляді уявлень про нього, і його теж треба розчищати.
Я пропоную починати з теперішнього, з сьогодення. Воно найважливіше – тут і зараз. Повноцінне очищення поточного моменту від мотлоху додасть тобі помітної сили і свіжої енергії, а вона тобі ще знадобиться.


Головне – прибрати зі списку справ усі «завислі» питання.
Тут не пропонується відразу відполірувати своє сьогодення, аки Попелюшка. (Хоча це корисно!) Для початку – треба навести порядок і закрити «висяки», навіть шляхом їх обнулення. Треба прибрати завдання зі списку очікування або запустити їх в процес, якщо вони там зависли більше, ніж на кілька тижнів. Це додасть колосальний приплив нової енергії.
А тепер детальніше. Чим в найближчі вихідні дні займуться ті, хто дійсно має намір зібрати нову картинку свого життя:


1. Викидаємо сміття
Позбавляємося від всього сміття. Для початку – зі свого будинку. Викидаємо, роздаємо, відносимо до благодійних організацій. Але не за принципом “складу в коробку і колись завезу до карітасу”. А дійсно відвозимо.
Що таке сміття?
Це все, чим ти не користуєшся. Давай так: все, що ти не використав протягом року (це дуже лояльно), треба прибрати-роздати-продати-викинути:
– одяг, який ти не носиш;
– велика частина сувенірів, крім тих, які дійсно створюють затишок в інтер’єрі (насправді, це менша частина того, що у тебе є);
– непридатний або застарілий посуд, техніка і т.ін.
Чим більше ти “нариєш”, тим краще для тебе. Зрозумій, кожна річ, буквально кожна, – це частинка твоєї енергії, дивися на них тверезо і бери в свій новий досвід тільки те, що тобі там знадобиться і буде радувати. Підходь до всіх речей з питанням: «Чи хочу я залишити цю енергію, чи нехай на її місце прийде нова?».


В повну склянку води не наллєш.
Ти сам спустошуєш свою склянку. Скільки виллєш, стільки й увіллється. Поскупився – не дивуйся, що і великим змінам просто не буде куди увійти.
До речі, це стосується всіх твоїх просторів, включаючи робоче місце в офісі, дачу, машину, гараж, приватний літак і що там у тебе ще є. Здивуй своїх колег – прибери по-справжньому на своєму столі, почни справжній процес «виходу з футляру».

Порядок вдома-порядок в житті

2. Викидаємо файли
Викидання сміття – це квіточки. Пора викидати файли! Як багато часу ти проводиш за комп’ютером і в мережі? Це теж твій простір, хоч і віртуальний, він також є частиною твоєї енергії. Ми звикли все складувати на комп’ютері. Навіщо викидати? Жорсткого диска на все вистачить.
Тут принцип такий же: очищення – це вивільнення енергії. Залишай тільки те, що тобі подобається і є дорогим. Навіщо зберігати фільм, який не сподобався? Навіщо тримати якісь старі безглузді файли? Це все шматочок тебе. Несемо з собою, розуміючи, що чим більше вантажу, тим повільніша швидкість, чи дамо місце новому?
Розбір польотів потрібен не тільки тобі особисто, але і робочому комп’ютеру, а також віртуальним акаунтам: соціальним мережам, блогам, сайтам.


3. Наводимо порядок, даємо речам своє місце, систематизуємо файли.
Я ніколи не була на боці суворої чистоти, навіть довго культивувала творчий безлад, прикриваючись своєю схильністю до мистецтва. Зараз я скажу так: гармонійний порядок (НЕ фанатичний, а систематизований, коли у речей є своє місце) – це запорука гарного і ефективного функціонування справ, особливо якщо прийшов час прискорюватися. Тобі не вдасться переключити життя на нову швидкість, якщо на твоєму робочому столі і в квартирі панує хаос.


4. Фільтруємо вхідну інформацію
Порядок і прибирання також потрібні для потоку твоєї вхідної інформації. Взагалі, це їжа для розуму, і від її якості залежить … робота твого розуму. По-іншому не скажеш.
Інформаційна інтоксикація – чув? Це поширена недуга, якою сьогодні заражено багато людей. Вони читають в мережі все підряд, нескінченно роблять перепис цитат великих людей, повністю атрофуючи здатність чути голос своєї душі. У інформації є властивість накопичуватися, вона нікуди не йде з нашої підсвідомості, тому її треба ретельно фільтрувати. Впускати тільки те, що є цінним, і відразу запускати в реалізацію – тоді вона вчить і розвиває нас. В іншому випадку – вона захаращує канали, створюючи потужний інформаційний шум. Це призводить до скоєння помилок на шляху через неможливість почути голос своєї душі.
Тому сьогодні рекомендую зробити наступне:
1. Почистити свою френдстрічку. Видалити тих френдів, читання яких тобі не резонує і не надихає.
2. Почистити свої «стіни». Видалити або приховати тих людей, чиї новини дратують. Особливо тих, хто постійно постить негатив зі світових подій.
3. Визначитися з набором блогів і сайтів, які ти маєш намір читати.
Мій головний принцип, як визначити особисто для себе цінність ресурсу, – це відгук у душі. Коли ти читаєш щось і всередині відчуваєш віддачу, тоді це цілком помітне відчуття усвідомленості.


5. Доробляємо незакінчені справи або обнулюємо їх.
Важливо завершити всі справи зі списку «очікування»: або перевести їх в статус «в процесі» і реально робити і зробити, або обнулити. Краще вирішити для себе, що на цьому етапі справа закривається і я цього більше не роблю, ніж тягнути з собою цю ношу. Ти повинен відчути зсередини, що всі твої справи зроблені, поточні процеси в графіку, а в підвішеному стані питань не залишилося. Це «перша швидкість» для того, щоб підійти до питання «ого я хочу від цього життя?» і рухатися до усвідомлення змін.

На завершення
Процес генерального прибирання свого сьогодення складається з двох ключових моментів: позбавлення від мотлоху на всіх рівнях і упорядкування справ, включаючи вхідний інформаційний потік.
Налаштуй свої канали так, щоб до тебе надходила тільки якісна, корисна інформація в помірних кількостях, і ти побачиш, як зміниться твій світ. Створити себе заново можливо лише в тому випадку, якщо ти розумієш, що старий досвід тобі в цьому не помічник.
А тепер – за прибирання!


Читати далі


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина 14 причин постійно перебувати в хорошому настрої
Наступна новина В чому секрет привабливості жінки?
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні