На Волині збільшується кількість абонентів мобільного зв’язку

На Волині збільшується кількість абонентів мобільного зв’язку

На Волині абонентів мобільного зв`язку більше, ніж жителів області.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління статистики у Волинській області, – пише Волинська правда.

Профільні підприємства реалізували торік телекомунікаційних, поштових та кур’єрських послуг майже на 1 млрд.грн. Хоча питома вага Волині в загальнодержавному обсязі послуг пошти та зв’язку незначна (1,5%), ці види діяльності формують п’яту частину ринку послуг області.

Розширення новітніх інформаційно-комунікаційних технологій поступово витісняє традиційні засоби зв’язку. Так, на початок цього року на 100 мешканців області в середньому припадало 126 абонентів мобільного зв’язку, 32 абоненти інтернет і лише 13 абонентів фіксованого телефонного зв’язку.

Мобільний зв’язок забезпечує близько двох третин загального обсягу доходів від надання послуг пошти та зв’язку. В області нараховувалось 1,3 млн. абонентів цього виду зв’язку, що перевищує кількість жителів області.

Постійно зростають доходи від надання інтернет-послуг, понад три чверті яких отримано від населення. Питома вага цього виду послуг 11,1%.

Значною є частка доходів від фіксованого телефонного зв’язку, незважаючи на те, що мережа телефонних апаратів загального користування за останні вісім років скоротилась в 1,5 раза. Торік зі 100 сімей області лише 31 користувалась стаціонарним телефонним зв’язком.

Зменшення обсягів паперової кореспонденції, розширення спектру електронних фінансових і торгових послуг зумовлюють скорочення попиту на поштові та кур’єрські послуги (9,4% загального обсягу доходів).


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина На Волині розслідують пожежу у музеї-скансені
Наступна новина До Щацьких озер на Волині мандрівник на інвалідному візку доїхав автостопом
Останні новини
Схожі новини