ТОП-6 щоденних правил справжніх лідерів

ТОП-6 щоденних правил справжніх лідерів

Щоб бути хорошим керівником (читайте «лідером») потрібно не лише грамотно керувати процесом, а й уміти слухати своїх підлеглих, навчатися в них і бути корисним для роботи усієї команди.

Все це допоможе згуртувати навколо себе тих людей, які будуть максимально зацікавлені у виконанні якісної роботи, а також будуть отримувати неабияке задоволення від того, чим займаються, – пише Радіо.Максимум.

Отже, збережіть собі ці кілька важливих правил, яких дотримуються справжні лідери.

Слухайте більше

Справжній лідер має дати можливість висловитися своїм співробітникам, адже для нього важлива думка інших. Не забувайте запитувати їх про те, що вас цікавить. Звичайно ж, це не має нагадувати допит, але байдуже "мугикання" явно не свідчитиме про те, що ви хочете дізнатися щось нове від підлеглих.

Прислухайтесь до думки інших про вашу роботу

Так, ви не лише маєте критикувати, а й сприймати критику. Не забувайте, що ваших співробітників теж може цікавити обсяг вашої роботи та те, як ви з нею справляєтесь. Те ж стосується їхніх претензій стосовно вас. Щоб робота була ефективною – співпрацюйте, а не набирайте "найманих працівників".

Викликайте довіру

Не забувайте, що ви маєте бути для своїх співробітників другом. Для вас має бути важливим той факт, що ваші співробітники можуть звернутися до вас для вирішення важливих питань. Довіра – це відкритість, уважність та чесність керівника.

Покращуйте життя співробітників

Оу, це зовсім не означає, що вам потрібно купувати кожному по дорогому смартфону та відправляти їх на моря власним коштом. Зовсім ні, але на роботі має бути комфортно для будь-кого, а не лише для вас. Турбуйтеся про свою команду, і вона буде приносити найкращий результат, адже робоче місце для них стане справжнім домом.

Визнавайте свої помилки

Не забувайте, що визнання помилок – це зовсім не слабкість. Навпаки, ваші співробітники будуть бачити, що поруч з ними така ж людина. Не соромтеся визнати, що ви були не праві, щоб ваші ж колеги допомогли вам знайти ідеальне вирішення проблеми, яка виникла. Не забувайте, що в колективі ви маєте обмінюватися думками, ідеями та задумами: це все допоможе вам виконати роботу якомога краще.

Відстоюйте свою позицію

Справжній лідер має бути зі стійким характером. Він вам знадобиться при прийнятті важливих рішень, від яких залежить доля компанії. Маєте принципи – не відступайте від них.

Читати далі


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина На Луцьких дорогах знову нетверезі водії
Наступна новина Науковці спростували сталу думку про те, що кава - вранішній напій
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні