У Ковель везить відразу двох загиблих захисників

У Ковель везить відразу двох загиблих захисників

«На щиті» у Ковель повертаються двоє ковельчан: Плотніков Максим Вікторович та Фатхудінов Руслан Геннадійович, які загинули у Покровському районі на Донеччині.

Про це повідомив міський голова Ігор Чайка.

Життя водія-електрика роти ударних безпілотних авіаційних комплексів в/ч А4056, солдата Плотнікова Максима Вікторовича (28.06.1995 р.н.). обірвалося 1 травня 2025 року в районі н.п. Муравка.

Далекомірник зенітного ракетно-артилерійського дивізіону в/ч А7028, солдат Фатхудінов Руслан Геннадійович (11.10.1970 р.н.) загинув 29 квітня 2025 року в районі н.п. Шахове.

Прощання з воїнами відбудеться у четвер, 8 травня, за наступним порядком:

• 11.00 – служба у соборі Благовіщення Пресвятої Богородиці, після завершення – хода до центру міста;

• 12.00 – громадянська панахида на площі Героїв Майдану.

Поховають захисників на Алеї Героїв міського кладовища.

Вічна пам'ять і слава Героям!


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Росіяни розстріляли трьох полонених бійців ЗСУ
Наступна новина Президент нагородив орденом волинянина
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні