![У Луцьку відбудеться автопробіг на підтримку військовополонених](https://pershyj.com/uploaded/images/thumbs/960x540/av/5a/XW9ZjjKSGuQqqn151gW2UDdFCy9xeqBwyfsgX7CD.jpeg?v=2)
У Луцьку відбудеться автопробіг на підтримку військовополонених Маріупольського гарнізону, всіх полонених та зниклих безвісти.
Про це йдеться в розпорядженні Луцького міського голови, передає misto.media.
Організовують акцію родини захисників України.
Захід пройде 15 лютого:
- 13:00 — шикування автоколони на Театральному майдані.
- 13:50—14:50 – поліція перекриє рух за маршрутом, яким буде рухатись автоколона учасників заходу: Театральний майдан — проспект Волі — вулиця Рівненська — проспект Відродження — проспект Молоді — проспект Соборності — проспект Перемоги — проспект Василя Мойсея — вулиця Винниченка — Театральний майдан.
Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.