У Луцьку відбудеться форум «Бізнес-молодь»: ефект WOW від співпраці»

У Луцьку відбудеться форум «Бізнес-молодь»: ефект WOW від співпраці»

9 листопада у Луцьку відбудеться форум «Бізнес-молодь»: ефект WOW від співпраці». Реєстрацію відкрито.

Ви активна молода людина віком 18-25 років з Луцька чи Волинської області? Маєте бажання дізнатись про актуальні можливості для молоді, розвинути свої навички та реалізувати кар'єру в Україні? Тоді реєструйтесь на Форум «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ», що пройде 9 листопада 2017 року в м. Луцьк в рамках ініціативи "УКРАЇНСЬКИЙ ПАКТ ЗАРАДИ МОЛОДІ-2020"*.

Форум збирає молодь та місцевих роботодавців і включатиме презентації актуальних кар’єрних можливостей на Волині, практичні майстер-класи від HR-менеджерів національних та місцевих компаній, дискусії щодо пріоритетів у виборі першої роботи та спільний пошук WOW-рішень у співпраці бізнесу і молоді.

Організатори Форуму: Міністерство молоді та спорту України та Центр «Розвиток КСВ» за фінансової підтримки Фонду народонаселення ООН.

Партнери заходу: Молодіжний центр Волині та Волинський обласний молодіжний центр праці.

Зареєструватися потрібно до 5 листопада 2017 року. На основі заповненої реєстраційної форми до участі у форумі буде відібрано найбільш активних та візійних представників молоді. Обраним учасникам буде повідомлено про рішення та деталі щодо проведення Форуму до 7 листопада 2017 року.

Посилання на реєстрацію - https://goo.gl/forms/pkd9Rv3e1Xc5fEAq2

Участь у Форумі безкоштовна. Організатори відшкодовують витрати на проїзд. Основні критерії відбору учасників: мотивація та інтерес до співпраці з компаніями.

З будь-яких питань щодо реєстрації та Форуму пишіть: Тарас Деркач, Центр "Розвиток КСВ", [email protected], (044) 292 02 48.

Чекаємо на Вас! Не пропустіть свій унікальний шанс!

ПРОГРАМА ФОРУМУ

БІЗНЕС – МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ

09 листопада 2017                                                          м. Луцьк
10:00 - 18:00                                                      

9:00 - 10:00 – Реєстрація

10:00 - 10:20 – Відкриття. Вітальні слова від організаторів заходу

10:20 - 11:00 – Презентація та підписання Пакту заради молоді-2020

  • Тарас Деркач, координатор Career Hub Центру «Розвиток КСВ»

11:00 - 11:30 – Кава-брейк

МОЛОДЬ

БІЗНЕС

11:30 - 12:20 Презентації програм для молоді від компаній:

  • Нестле Україна, Приват Банк та інших національних і місцевих роботодавців

12:20 - 13:00 – Майстер-клас для молоді

 

11:30 - 13:00 - Семінар для HR-спеціалістів місцевих компаній

  • Презентація практичного керівництва по роботі з молоддю
  • Цікаві кейси від компаній

13:00 - 14:00 – Фуршет

14:00 - 14:50 – Дискусія «Ефект WOW від першого робочого місця: розставляємо пріоритети» та презентація блокнота «Автостопом по кар’єрі»

  • Тарас Деркач, координатор Career Hub Центру «Розвиток КСВ»

15:00 – 16:00 – Майстер-клас для молоді

16:00 16:30 – Кава-брейк

16:30 – 17:30 – Майстер-клас для молоді

17:30 – 18:00 Підведення підсумків та завершення форуму

*Український Пакт заради молоді-2020 – це продовження загальноєвропейської ініціативи. Підписуючи документ, топ-менеджери компаній зобов’язалися сприяти створенню мінімум 300 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 10000 місць для стажування та першої роботи молоді до 2020 року.

На сьогодні Пакт підписала 67 компаній з 9 міст України. Серед перших підписантів Пакту – компанії «Нестле», «Байер» в Україні, «МетЛайф», «ДТЕК», «Київстар», Кока-Кола Беверіджиз Україна», «КПМГ» в Україні, «Сингента» в Україні, «Укртелеком», «EY» в Україні, група компаній «1+1 медіа».

У планах Пакту на 2017 рік: залучення нових компаній, створення як мінімум 25 партнерств і 2500 місць для стажування та першої роботи, розробка керівництва для компаній з працевлаштування молоді, створення Національного плану дій — програми спільних дій щодо працевлаштування молоді.

УКРАЇНСЬКИЙ ПАКТ ЗАРАДИ МОЛОДІ-2020

Наше бачення

Українські компанії дедалі більше відчувають потребу у молоді із потрібними навичками, незважаючи на те, що Україна володіє значним невикористаним потенціалом людських ресурсів.

За даними Державної служби статистики України рівень безробіття серед населення віком 15-24 роки складає 23,1% (2014 рік). Стрімко зростає кількість молодих людей, які виїжджають на навчання та роботу закордон. Україна втрачає людський капітал. Окрім цього, велика кількість молоді з числа внутрішньо переміщених осіб також потребує працевлаштування.

Всі ці факти підтверджують, що бізнес-спільнота та сфера освіти спільно мають відігравати активну роль у вирішенні проблеми освіти і працевлаштування молодих людей. Саме це має за мету і Український Пакт заради Молоді.

Наш заклик до дій та зобов’язання

Ми, підписанти Українського Пакту заради молоді, закликаємо інші компанії, молодіжні організації, постачальників освітніх та навчальних послуг, послуг працевлаштування, приєднатися і розвивати/зміцнювати співробітництво з метою якісної освіти та працевлаштування молоді.

Ми зобов’язуємось до 2020 року:

  1. Сприяти створенню мінімум 300 партнерств між бізнесом та освітнім сектором.  З цією метою:

(а) спільно з Міністерством освіти та науки України розробимо Національний план дій для співробітництва бізнесу та освітнього сектору;

(b) сприятимемо обміну кращими практиками співробітництва бізнесу та освітніх закладів, щоб надихати інших;

(с) оцінюватимемо та звітуватимемо щодо впливу наших активностей.

  1. Забезпечити 10 000 місць для стажування та першої роботи молоді. З цією метою:

(а) пропонуватимемо більш високоякісне стажування, робочі місця початкового рівня  для молоді;

(b) прогнозуватимемо потребу в знаннях та навичках, у тому числі, цифрових, підприємницьких, з фінансової грамотності тощо.

Для функціонування Українського Пакту заради молоді та з метою виконання поставлених зобов’язань буде створено експертну раду.

Результати Українського Пакту заради Молоді будуть представлені на щорічних Національних форумах «Бізнес та університети», а також на 1-му Європейському бізнес-освітньому саміті наприкінці 2017 року.

Приєднуйтесь до Пакту!

Ми закликаємо бізнес та постачальників освітніх та навчальних послуг приєднуватись до Українського пакту заради молоді для посилення його завдань та результатів.

Це допоможе запропонувати молодим українцям можливість розвивати свої знання та здібності в Україні задля їх професійного та соціального майбутнього та майбутнього країни.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина На Вінниччині загорівся автобус: фото
Наступна новина До луцького університету викликали рятувальників
Останні новини
Схожі новини