У ВНУ обрали директора медичного інституту

У ВНУ обрали директора медичного інституту

Директором навчально-наукового медичного інституту Волинського національного університету імені Лесі Українки обрали кандидата біологічних наук, доцента Андрія Поручинського.

Про це повідомили на сторінці інституту у фейсбуці.

Нагадаємо, цьогоріч у Волинському національному університеті імені Лесі Українки набрали студентів за спеціальністю 222 «Медицина» галузі знань «Охорона здоров’я». І 15 вересня стартував перший семестр навчання.

Довідково
Народився 1971 року у місті Червоноград Львівської області.
У 1988 році закінчив Червоноградську загальноосвітню школу №12.
У 1989 році вступив до Луцького педагогічного інституту імені Лесі Українки, а у 1994 році з відзнакою закінчив Волинський державний університет імені Лесі Українки та здобув кваліфікацію «вчитель біології та географії».
У 1994-1995 роках працював вчителем географії та біології Червоноградської загальноосвітньої школи № 12.
З червня 1995 року працював на кафедрі фізіології людини та тварин ВНУ спочатку на посаді завідуючого лабораторією вікової нейрофізіології, з жовтня 1997 року навчався на стаціонарному відділенні аспірантури зі спеціальності 03.00.13 – фізіологія людини і тварин.
У 2000 році достроково успішно захистив кандидатську дисертацію у спеціалізованій вченій раді при Львівському національному університеті імені Івана Франка.
У 2000–2002 роках працював на посаді старшого викладача, заступником декана біологічного факультету з навчальної роботи, з 2002 року – доцента кафедри фізіології людини і тварин.
Вчене звання доцента кафедри фізіології людини і тварин присвоєне рішенням атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 19 лютого 2004 року.
У 2001 році став переможцем конкурсу «Кращий молодий науковець Волині».
Із грудня 2005 року по 16 грудня 2019 року працював на посаді декана біологічного (медико-біологічного) факультету.
З 17 грудня 2019 року – на посаді доцента кафедри фізіології людини і тварин.

Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Погуляйко представив свого нового заступника
Наступна новина В Україні за добу виявили понад 5 тисяч хворих на коронавірус
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні