Учнів перших класів тепер оцінюватимуть буквами, а не цифрами

Учнів перших класів тепер оцінюватимуть буквами, а не цифрами

Міністерство освіти і науки затвердило рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів.

Відповідний наказ і текст рекомендацій оприлюднено на сайті МОН.

Однією з ключових змін в оцінюванні є підхід до вираження оцінки. На заміну узагальненій бальній оцінці навчальних досягнень запропоновано використовувати вербальну оцінку окремих результатів навчання учня/учениці з предмета вивчення, інтегрованого курсу, яка окрім оцінювального судження про досягнення може ще називати і рівень результату навчання.

Вербальну і рівневу оцінку можна виражати як усно, так і письмово. Рівень результату навчання рекомендовано визначати з урахуванням динаміки його досягнення та позначати буквами – «початковий» (П), «середній» (С), «достатній» (Д), «високий» (В).

Результати оцінювання особистісних надбань учнів у 1-4 класах рекомендовано виражати вербальною оцінкою, об’єктивних результатів навчання у 1-2 класах – вербальною оцінкою, у 3-4 класах – або вербальною, або рівневою оцінкою за вибором закладу.

У рекомендаціях наголошено, що оцінка є конфіденційною інформацією, доступною лише для учня/учениці та його/її батьків (або осіб, що їх замінюють).

Читати також: Чи продають у луцьких аптеках ліки дітям


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Волинян попереджають про надзвичайний рівень пожежної небезпеки
Наступна новина Лучанка Яна Беломоіна - восьма на Олімпійських іграх з маунтінбайку
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні