В Луцьку - зустріч із з відомим польським поетом Богданом Задурою

В Луцьку - зустріч із з відомим польським поетом Богданом Задурою

18 квітня, о 18:00, у Музеї Лесі Українки Східноєвропейського національного університету відбудеться зустріч з одним із найвизначніших сучасних поетів Польщі – Богданом Задурою.

Богдан Задура - польський поет та прозаїк, перекладач, літературний критик, головний редактор часопису «Twórczość», лауреат багатьох європейських літературних відзнак, найбільший популяризатор української літератури в Польщі.

В Луцьку письменник презентує антологію «Лінії світла».

В книзі зібрані вірші шести великих польських поетів – Анни-Марії Ґолавської, Марека Данєлькевича, Маґдалени Янковської, Вальдемара Михальського, Вацлава Ошайци, Богдана Задури - в перекладі на шість мов (англійська, польська, німецька, французька, литовська, угорська і українська).

Центральним образом антології є Люблін. «П’ять століть поезії про Люблін», «Прикордонні історії», - кожен з авторів відчуває і зображає місто по-своєму.

«Світло - це життя. І зібрана в цьому томі лірична поезія зосереджена на житті. Це вірші шести поетів.Вони пишуть зовсім по-іншому, по-різному використовують слово, формулюють інакше думки і розвивають літературний матеріал. Їх масштаби різні, чутливість, різний досвід, інакші показники та місцяпоходження. Навіть діапазону предметів вони торкаються неоднаково. Але, якщо ви дивитеся з певної відстані, ці окремі голоси інтегруються в одну історію. Це можливо через те, що автори зосереджують свою увагу нафундаментальнихпитаннях існування кожної людини», - пише укладач антології Ярослав Вах.

Організатори події: Польський клуб в Луцьку, факультет філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки, мистецьке об’єднання «Стендаль» за підтримки Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку.

 

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина На Волині до осені може з'явитися ще одна ОТГ
Наступна новина У центрі Луцька не працюють два «сонячні» дерева, які мали би заряджати телефони
Останні новини
Схожі новини