Прямий ефір «Луцького радіо»

Волинський виш задешево розпродує аудиторії

Волинський виш задешево розпродує аудиторії

Волинський інститут економіки та менеджменту скликає збори акціонерів, аби затвердити рішення про продаж частини примішень на вул.. Електроапаратна, 3 у Луцьку.

Про це йдеться в оголошенні  Голови наглядової ради Вищого навчального закладу «Приватне акціонерне товариство «Волинський інститут економіки та менеджменту» на офіційному сайті вишу.

Зокрема, позачергові загальні збори акціонерів відбудуться 26 жовтня 2018 року у приміщенні ВІЕМу. На порядок денний виноситься фактично єдине питання – затвердження рішення про продаж третини приміщень.

Таким чином, 810,3 м.кв приміщень спочатку оцінили у 264 тисячі гривень, однак продають – за 316 800 грн. Отже 1 м.кв. комерційної площі, де раніше були облаштовані аудиторії та групи для студентів – керівництво ВІЕМу продає за 390 гривень.

Один з акціонерів Василь Байцим у коментарі Першому заявив, що проти такого рішення, оскільки на його думку воно не є в інтересах ВІЕМу.

«Інформую вас про те, що я, як акціонер (11%) та багаторічний представник трудового колективу ВІЕМ не підтримую такого рішення та буду голосувати проти нього. Разом з тим, пропоную і вам та правоохоронним, податковим і іншим компетентним органам державної влади надати правову оцінку таким діям посадових осіб акціонерного товариства ВІЕМ», - заявив акціонер товариства Василь Байцим.

За його словами, продаж частини приміщення йде на шкоду трудовому колективу та акціонерам.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Мода минулого: які хустки носили волинянки 100 років тому. ФОТО
Наступна новина «Лікуватися у таких жахливих умовах неприпустимо», - депутатка Волиньради про обласний тубдиспансер
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні