Волиняни перемогли на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності

Волиняни перемогли на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності

Із чотирма золотими та срібною медаллю із 8 можливих повернулася регіональна команда закладів професійно-технічної освіти Волині із Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE», який відбувся з 30 листопада по 2 грудня 2017 року у місті Києві.

Конкурс WorldSkills – це своєрідні олімпійські ігри для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, а також молодих кваліфікованих робітників і фахівців у віці від 18 до 22 років, що проводяться кожні два роки у міжнародному форматі за 6 секторами світової економіки.

Цьогоріч компетенції сухе будівництво та штукатурні роботи, зварювальні роботи, облицювальні роботи, сантехніка та опалення від Волині представляло Луцьке вище професійне училище будівництва та архітектури; технологія моди, перукарське мистецтво – Луцький центр професійно-технічної освіти; кулінарне мистецтво – Колківське вище професійне училище; кондитерське мистецтво – Оваднівський професійний ліцей. Лідер команди – Інна Семенюк, заступник директора з навчально-методичної роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Волинській області.

Конкурс відбувся на 7 майданчиках.

Наша команда за підсумками проведених престижних змагань здобула найвищий рейтинг за кількістю золотих та срібних медалей. Особливо відзначилось за результативністю Луцьке ВПУ будівництва та архітектури, всі учасники якого стали призерами:

  • Іван Войтович – золота медаль (компетенція зварювальні роботи);
  • Іван Брик – золота медаль (компетенція сантехніка та опалення);
  • Олексій Кутецький – золота медаль (компетенція сухе будівництво та штукатурні роботи);
  • Вадим Шишко – срібна медаль (компетенція облицювальні роботи).

Також золото виборола учениця Оваднівського професійного ліцею Анастасія Фесік (компетенція кондитерське мистецтво).

На особливу подяку заслуговують майстри виробничого навчання, які підготували переможців, призерів та учасників конкурсу: Валентин Савчук, Петро Приймачук, Ігор Філевський, Любов Бартко, Юлія Фесік, а також Марина Деркач, Оксана Горщар, Світлана Приступа.

Талановита молодь Волині гідно представила регіон на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE», заявивши про себе на всю Україну і засвідчивши, що в профтехзакладах регіону здійснюють якісну підготовку робітничих кадрів.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Затримання Саакашвілі – це «дзвіночок», що Порошенко перейшов межу
Наступна новина Великобританія погодилась залишити за Ірландією право й далі співпрацювати з ЄС. ВІДЕО
Останні новини
Схожі новини