За чотири місяці на Волині сталось майже 600 витоків газу

За чотири місяці на Волині сталось майже 600 витоків газу
Фото ілюстративне

За опалювальний сезон 2018-2019 рр. на адресу аварійно-диспетчерської служби АТ «Волиньгаз» надійшло 7 639 тис. викликів різного рівня небезпеки. В середньому за добу в зимовий період екстрена служба відпрацьовує 42 заявки, це на 15 більше ніж влітку.

Основними причинами звернень серед споживачів Волинської області є витоки газу - 88%, з них - 95% заявок пов’язані з витоками газу на внутрішньобудинкових мережах, – повідомляє прес-служба «Волиньгазу».

За 4 місяці цього року персонал аварійно-диспетчерської служби АТ «Волиньгаз» планово обстежив під’їзди в 407 багатоквартирних будинках та виявив 594 витоки газу. Крім того, зареєстровано 237 аварійних викликів на запах газу в під’їздах. За таких обставин потребує нагального вирішення забезпечення технічного обслуговування таких мереж, що згідно з законом покладене на власників будівель та споруд.

Як відомо, з 1 травня 2019 року послуга з обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж стала ринковою. Тепер власники і балансоутримувачі можуть самостійно вибрати собі ліцензовану компанію, яка буде здійснювати обслуговування газових приладів і елементів системи газопостачання будинку.

«Звичайно, більше викликів надходить в опалювальний сезон, до прикладу, якщо в теплий період надійшло майже 5 тис. заявок, то взимку їх кількість зросла приблизно на 52%. Це зумовлено, насамперед, відсутністю належного обслуговування газових приладів, їх самовільною заміною споживачами, а також втручанням в конструкцію системи газопостачання та газових приладів», - говорить начальник аварійно-диспетчерської служби АТ «Волиньгаз» Валентин Киричук.

Швидкість прийняття рішень в екстрених ситуаціях та якість виконання робіт спеціалістами аварійно-диспетчерської служби залежить від рівня їх професійної майстерності. Тому працівники «Волиньгазу” удосконалюють свої фахові навички в реальних умовах: беруть участь в огляд-конкурсах АДС, а також у тренувальних навчаннях з іншими службами екстреного реагування.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Порошенко з дружиною побував у Тунелі кохання
Наступна новина Адміністрація президента може переїхати в Український дім
Останні новини
Схожі новини