Знайомтеся: Найкращі книги Книжкового Форуму (перелік)

Знайомтеся: Найкращі книги Книжкового Форуму (перелік)

У Львові в четвер, 14 вересня, на Форумі видавців відбулася урочиста церемонія нагородження «Найкраща книга форуму – 2017». Церемонія проходила у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької, пише Про Львів

Цього року журі вирішило не присуджувати Гран-прі Форуму видавців. Натомість були визначені переможці в низці номінацій.

1. У номінації Класична українська література перемогла книжка Івана Франка «Мойсей», «Видавництво Львівського національного університету імені Івана Франка» 

2. У номінації Сучасна українська проза перемогла книжка Сергія Жадана «Інтернат», видавництво «Meridian Czernowitz» 3. 

3. У номінації Сучасна українська поезія перемогла книжка «Антологія української поезії XX століття: від Тичини до Жадана» (упорядник Іван Малкович), видавництво «А-ба-ба-га-ла-ма-га»

4. У номінації Класична зарубіжна література перемогла книжка Мацуо Басьо  «Поезії», видавництво «Веселка»)

5. У номінації Сучасна зарубіжна література перемогла книжка Хорхе Луїса Борхеса «Книга вигаданих істот», «Видавництво Старого Лева»

6. У номінації Місто-Харків перемогла книжка Максима Розенфельда «Фасади. Харків», видавництво «АССА» 

7. Особливу відзнаку Харківського журі отримує книжка Підлужної Алли «Код Володимира Дахна», видавництво «АВІАЗ».

8. У номінації Література для дітей віком від 0 до 9 перемогла книжка Оксани Були «Зубр шукає гніздо», «Видавництво Старого Лева» 

9. У номінації Література для дітей віком від 10 до 12 перемогла книжка Ульфа Старка «Маленька книжка про любов», “Видавництво Старого Лева» 

10. У номінації Підліткова література перемогла книжка Яни Подосєльнік. «Глосарій моди. Ілюстрації одягу українських дизайнерів», видавництво «Artbooks» 

11. У номінації Біографія перемогла книжка Леоніда Ушкалова. Ловитва невловного птаха: життя Григорія Сковороди, видавництво «Дух і літера» 

12. У номінації Історія перемогла книжка Оксани Кісь. Українські жінки у горнилі модернізації, видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» 

13. У номінації Місто-Київ перемогла книжка Владислава Гриневича «Бабин Яр. Історія і пам’ять», видавництво «Дух і літера» 

14. Особливу відзнаку Київського журі отримує книжка Тараса Лозинського «Рушники Наддніпрянської України», видавництво «Майстер книг» 

15. У номінації Український non-fiction перемогла книжка Тимура Ворони «Стартап на мільйон. Як українці заробляють на технологіях», видавництво «Vivat» 

16. У номінації Перекладений non-fiction перемогла книжка Христі Фріланд «Плутократи. Епоха нових багатих і занепад старої системи», видавництво «Наш формат» 

17. У номінації «Навчальна, довідкова, професійна література» перемогла книжка Альберто Каїро «Функціональне мистецтво: вступ до інфографіки та візуалізації», «Видавництво УКУ» 

18. У номінації Візуальна книга переміг графічний роман Івана Франка, Міхая Тимошенка, Кирила Горішного «Герой поневолі», видавництво «Леополь» 

19. У номінації Місто-Львів перемогла книжка Катажини Котинської «Львів: перечитування міста», «Видавництво Старого Лева» 

20. Особливу відзнаку Львівського журі отримує книжка Ярини Винницької «Наречена», видавництво «Terra Incognita».

Нагадаємо, найбільший книжковий і літературний захід Центрально-Східної Європи у середу, 13-го вересня, відчинив двері для своїх відвідувачів. За 5 днів можна відвідати понад 1000 культурних та освітніх заходів.

«Фокусна тема 24-го форуму – Точка творення. Форум видавців у Львові від самого початку був місцем, де творилося щось нове: книги і видавці, тексти і автори, цінності й сенси. Зараз світ дуже змінився, і ми разом спробуємо зрозуміти час, в якому живемо, щоб стати точкою творення для світу майбутнього», – зазначає президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У кого більше 2: волиняни продовжують бити власні «грибні» рекорди
Наступна новина Яку небезпеку несе кіт для людини
Останні новини
Схожі новини