«Було багато поранених...» – військовий медик, який мріє стати анестезіологом

Історія Євгена демонструє, що навіть у найскладніших умовах можна зберегти людяність і прагнення до саморозвитку. Його шлях у військовій медицині – це приклад стійкості, рішучості та мужності.

Свій перший бойовий досвід у складі 104-ї окремої бригади хлопець отримав, на Запорізькому напрямку. Там працював у стабілізаційному пункті медроти. Це стало для нього непростим етапом і серйозним викликом, пишуть на сторінці бригади.

Перший місяць був надзвичайно важким. Було багато поранених, доводилося швидко вчитися, адаптуватися до нових умов і ухвалювати складні рішення. Ми організовували роботу, розподіляли обов'язки, працювали в ситуаціях, які раніше здавалися неможливими, – розповідає військовослужбовець.

Попри складнощі служби, Євген не шкодує про свій вибір. Його головна мотивація – допомагати людям і рятувати життя.

Медики завжди прагнуть до саморозвитку. Робота на швидкій допомозі дала мені величезний досвід, але я хотів іти далі. Війна ускладнила навчання, але водночас відкрила нові можливості росту, – пояснює він.

Війна не лише змінила його погляди, але й дала поштовх до вдосконалення:

У таких умовах розумієш, що важливо бути готовим фізично, психічно та професійно. У голові постійно крутиться одна думка: зробити все, що від мене залежить. І я впевнений, що кожен у наших підрозділах думає так само.

Євген не просто живе сьогоднішнім днем, а й будує плани на майбутнє. Його мрія – стати лікарем-анестезіологом:

Ця спеціалізація найближча до мого досвіду на швидкій. Робота в умовах війни багато чого мене навчила, але треба й далі вдосконалюватися. Цивільна медицина також потребуватиме фахівців з таким досвідом.

Водночас він зазначає, що зараз медики дуже потрібні у війську.

Служба вимагає всебічної підготовки. До армії потрібно бути готовим як фізично, так і психологічно. Важливо підготуватися до тих викликів, які можуть виникнути на конкретній посаді, – радить Євген.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Луцька громада передала допомогу на фронт
Наступна новина Помічник ветерана в Рожищі: з якими питаннями звертаються