Перший у Луцьку культурний центр Passage Interdit, що поєднує в собі коворкінг, івент-хол та картинну галерею, офіційно відкрили. Урочиста подія відбулася ввечері 31 травня.
На запрошення команди культурного центру прийшло чимало відвідувачів. Тому, хто завітав в Passage Interdit вперше, проводили екскурсії. Враження – неймовірні. Усіх вразив добротний стильний інтер’єр та технічні можливості центру.
Гостей частували смачними наїдками, а зі сцени публіку розважало тріо Panivalkova.
Крім того, серед запрошених провели благодійний аукціон – з-під молотка продали 4 картини, намальовані того ж дня вранці разом із дітками, які проходять реабілітацію в санаторії «Дачний». Найдорожче спільно створений малюнок вдалося продати за 22 тисячі гривень, а загальна сума, виручена на аукціоні, складає близько тисячі євро.
Чи сподобався запрошеним Passage Interdit, розпитував «Перший».
«Дуже цікаве місце, хочеться роздивитися кожен куточок та оцінити функціонал цього закладу. Думаю, що Passage Interdit стане привабливим не лише для лучан, волинян, а й для іноземців. Тут є де розвернутися і хороші технічні можливості.
Я бував в багатьох містах України та Польші і бачу, що Луцьк трохи відстає від, наприклад, Льовова, Любліна в плані наявності подібних центрів. Я вітаю такі локації і вважаю, що це однозначно сприятиме розвитку ділового туризму», - завідувач сектору туризму департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА Стас Ольшевський.
«Тут приємно, позитивно, яскраво і кольорово. Особливо вразив коворкінг – дизайн оригінальний. Верхня робоча зона з гамаком взагалі мені нагадала центр керування польотами… Якби мав можливість, то обов'язково б приходив сюди і працювати, і відпочивати. Passage Interdit – заклад для сміливих та сучасних людей, які не мають «кордонів», легко йдуть по життю», - поділився враженнями директор обласного центру зайнятості Роман Романюк.
«Креативненько. Для Луцька – це щось нове. Мені дуже сподобалася виставка картин Марти Пітчук. Помітила, що у мотанок, зображених на картинах, чорні нігті. Художниця каже, що було б банально і просто малювати в українському стилі, а чорні нігті – символічний елемент», - додала дружина Романа Романюка Богдана.
«Я радію, що у Луцьку відкриваються такі місця. Мені сподобався дизайн – він крутий! Одразу видно, що працював дизайнер-професіонал. Нам давно не вистачало івент-холу, як зрештою і коворкінга, в яких, думаю, велике майбутнє», - розповів після екскурсії культурним центром Passage Interdit директор будівельної компанії «Інвестор» Андрій Разумовський.
«Простір Passage Interdit добре продуманий. Щоправда культури працювати у подібних центрах у нас поки немає, але поява такого центру є поштовхом до їх розвитку. Мені сподобався івент-хол. Він - мобільний, складається як конструктор.
Коворкінг – нейтральна територія, на якій можуть зустрітися представники різних сфер. Популярний він переважно серед стартаперів, які розвиваються і переходять уже у власні офіси», - наголосив власник компанії Ideil Вадим Махомед.
Читайте також: Стильно та комфортно: у Луцьку запрацював коворкінг Passage Interdit. ФОТО
«Завжди підтримую культуру, а тому коли дізнався, що у нашому місці відкривається перший культурний центр, не вагаючись, прийшов на його відкриття. Я не розчарований, а приємно вражений.
Passage Interdit має великий простір, багато потенційних можливостей, файно облаштований коворкінг-центр, де можуть неформально, невимушено спілкуватися вільні люди», - поділився думками перший заступник голови обласної ради Олександр Пирожик.
Нагадаємо, що коворкінг Passage Interdit працюватиме щодня з 9 до 21 години.
Адреса: м. Луцьк, вул. Набережна, 42, тел. 095 55 99 797
Instagram: instagram.com/passageinterditlutsk
Facebook: facebook.com/passageinterditlutsk
Текст: Ірина КОСТЮК (Перший)
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ (Перший)