Телефонний шахрай вкрав у лучанки 75 тисяч гривень

За останню добу поліція Волині зареєструвала дев’ять фактів телефонних шахрайств. Зокрема, у жительки  села Борохів вкрали понад 26 тисяч гривень, а в лучанки – 75 тисяч гривень.

Про це інформує сектор комунікації поліції Волинської області.

Учора, 15 вересня, ввечері до поліції звернулась жителька  села Борохів. Вона розповіла, що до неї зателефонувала невідома їй особа та, представившись працівником служби безпеки банку,  шахрайським методом заволоділа її грошима. Йдеться про понад 26 тисяч гривень.

Схожа історія трапилась минулої доби з лучанкою, до якої телефонував нібито представник банку. Він під час телефонної розмови вкрав майже 75 тисяч гривень, отримувавши від неї коди підтвердження в телефонному режимі.

Читайте також: На Волині поліція розшукує шахрая. ФОТО

Також цього ж дня до Луцького РУП звернулась громадянка й розповіла, що невідома особа  обманула її. Зокрема, шахрай зателефонував їй попередньо з неправдивою інформацією, що її донька потрапила у ДТП та терміново потрібні гроші на лікування. Кошти у сумі 1600 доларів США потерпіла передала незнайомцю, який приїхав до її місця проживання.

Ввечері до поліції Луцька надійшло звернення місцевої жительки про те, що невідома особа через інтернет-сайт заволоділа її грошима під приводом продажу мобільного телефону. Майже 70 тисяч гривень потерпіла перерахувала на рахунок зловмисника, після чого зв’язок із ним зник.

Ще п’ять подібних випадків трапились з жителями Волині минулого дня. За усіма фактами слідство внесло відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 190 КК України.

Поліція вкотре наголошує громадянам на тому, аби не довіряли невідомим особам, які телефонують нібито з допомогою.

Читайте також: Волинянин «заробляв» на квартирних аферах

Якщо вам телефонує представник банку та просить у вас повідомити код, який прийшов на телефон, – киньте слухавку та передзвоніть за номером гарячої лінії відповідного банку.

Якщо телефонують невідомі особи, повідомляючи, що ваш родич потрапив у ДТП – зателефонуйте безпосередньо йому, або комусь з інших його близьких. Будь-яким можливим чином спробуйте перевірити цю інформацію, перш ніж говорити про фінансове розв’язання питання.

Водночас, купуючи товари через інтернет-сайти, закликаємо не надсилати кошти особам, яких ви особисто не знаєте та репутацію яких не перевірено.

Пам’ятайте, що ні в якому разі не можна повідомляти незнайомцям, які вам телефонують, персональні дані, будь-які коди підтвердження та номери карток.

Читайте також: «Ваша донька потрапила в ДТП»: у Луцьку шахрай ошукав пенсіонерку на 5 тисяч доларів


#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина За Україну загинув волинянин Богдан Щербик