ТОП-5 книг, які варто взяти у відпустку

Літо – це час коли щасливі люди мають відпуску і можливість поїхати кудись поніжитись на сонечку й відпочити від усього. Звісно, у цей період хочеться усього легкого: одягу, бризу та літератури. Саме тому вирішила підготувати підбірку книг, які добре підійдуть для відпочинку. Тут і романи, і трилери, й детективи, тож кожен знайде щось для себе.

Проте, ТОП 5 книг – радше для жінок (без сексизму), однак обирала ті, які б почитала сама й, думаю, кілька з томиків чоловіки ні за що б не взяли у руки (хоча дарма, могли б краще навчитись розуміти жінок.

Маргарита Сурженко «Квартира київських гріхів»

(Літературна агенція «Discursus», 2017)

Неймовірна захоплююча історія про молодого чоловіка, який «випадково» потрапляє у квартиру, де мешкають сім гріхинь. Разом з ними він ходить на роботу, спокушає киян й сам піддається спокусам. Окрім власне розповіді, книга прикрашена жартами та чималою дозою іронії. Змусить по-новому подивитись на Київ, а, можливо, й трішечки у нього закохатись.

Аньєс Мартен-Люган «Щастя в моїх руках»

(Видавництво Старого Лева, 2017)

Це класичний роман про Попелюшку. Жінка усе життя мріяла бути кравчинею чи модельєром, однак стала працівницею банку та хатньою господинею. Проте в 31 вона вирішує змінити все і їде до Парижу втілювати свою мрію. Звісно, присутня любовна лінія та чимала інтрига. Думаю, завершення книги здивує навіть найприскіпливіших читачів. Попри класичну історію роману він написаний доволі якісно, тож між рядками можна прочитати чимало філософії, а, можливо, й переглянути власне життя: чи дійсно щастя у наших руках?

Дарсі Белл «Проста послуга»

(Клуб сімейного дозвілля, 2017)

Усі, хто закохався в «Дівчину у потягу» мусять прочитати цей трилер. Історія в рази сильніша та більш інтригуюча. Отож, маємо кількох головних героїв, навколо яких й крутиться сюжет. Стефані – типова матуся, яка намагається бути ідеальною для свого сина, адже виховує його сама. Емілі – повна протилежність – бізнес-леді, яка виховує сина, але не робить його центром усесвіту. Шон – чоловік Емілі, який просто пливе за течією. По-суті, ось і всі головні герої. Однак кожен з них має минуле та чимало секретів, які згодом стануть фатальними… Неймовірно непередбачуваний фінал й захоплююча історія про те, як можна управляти інформацією у свою користь.

Поліна Кулакова «Корсо»

(Літературна агенція «Discursus», 2017) 

Доволі якісний трилер-детектив від української авторки. Кілька головних героїв, чиї долі були доволі подібними, однак в якийсь момент, обираючи між добром і злом, кожен пішов своєю дорогою. Він – серійний вбивця, який створив «сад» зі своїх жертв. Вона – альтруїстка й доволі привітна дівчина. Однак, їх шляхи перетнуться. Як зазначає сама авторка, для неї ж головний герой у книзі – пес! Зацікавило? Тоді беріть у відпустку.

Елізабер Страут «Мене звати Люсі Бартон»

(Видавнича група КМ-Букс)

Книгу можна віднести до інтелектуальної прози, тож вона чи не найсерйозніша у підбірці. Люсі Бартон – жінка, яка мала страшне дитинство, але події тих днів не зламали її. Вона переживає чимало душевних потрясінь, головне з яких – постійна самотність. Її історія – це колаж з багатьох: чоловіка, який зробив страшний вчинок на війні, злиденності та жорстокості батьків, страшної хвороби на ім’я СНІД, жінки, котра ховала у собі таємницю. Попри малий обсяг роман торкає та змушує замислитись. Дуже сильний твір, який не відпускає після прочитання.

Підготувала: Анна Єкименко


#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Війна, полонені та безвіз: про що у Ковелі говорила Надія Савченко
Наступна новина Купальний сезон відкрито: як відпочивають перші пляжники у луцькій «Ротонді»