Українські скаути-пластуни доставили Вифлеємський Вогонь Миру до району проведення АТО. Протягом Новорічних і Різдвяних свят вогонь буде пронесено майже по всій лінії зіткнення та передано всім підрозділам та з’єднанням, які боронять Україну від проросійських окупантів.
Про це повідомляє прес-служба Міноборони.
— Ми б хотіли щоб цей Вифлеємський вогонь дістався до кожного військовослужбовця, який на даний час знаходиться в районі АТО. Щоб він приніс добро і мир. Адже чим більше ми робимо добра, тим світ стає краще. Четвертий рік поспіль пластуни не забувають про захисників територіальної цілісності України. Небайдужі хлопці і дівчата роблять цю добру справу — привозять на схід України Вифлеємський вогонь, щоб він завжди зігрівав воїнів у каплицях, а також передавав теплоту сердець тих, хто чекає на вас вдома, — наголосив один з організаторів акції Роман Орищенко.
— Ми надзвичайно вдячні пластунам за цей вогонь, і сподіваємося, що він принесе не лише мир і славу в Україну, а й щоб у кожній родині, у кожній українській домівці запанував добробут та спокій, — зазначив під час отримання вогню офіцер однієї із частин ЗС України. — Сьогодні Вифлеємський Вогонь Миру має особливе значення, адже саме мирного неба над головою так довго чекають українці, а ця Різдвяна традиція об’єднує всіх і кожного.
Безперечно, вогонь миру дістанеться кожного українського військовослужбовця, аби на нашій землі нарешті настав мир як для військових, так і для всіх українців. Сподіваємось, що спільними зусиллями ми цього досягнемо.
Нагадаємо, що Вифлеємський Вогонь Миру — міжнародна скаутська акція до святкування Різдва Христова, яка передбачає розповсюдження символічного вогню, запаленого в місці народження Ісуса Христа. Акцію засновано в 1988 році Австрійською телерадіокомпанією як благодійний вчинок, мета якого донести світло з символічного місця народження Ісуса Христа тим, хто святкує Різдво не вдома.
В Україні пластуни розповсюджують Вифлеємський Вогонь з 1998 року. Особливість Вогню Миру полягає в тому, що свічку, яка була від нього запалена, можна загасити і знову запалити.
Євгеній Силкін, «Народна армія»