Волинська дзюдоїстка виборола «золото» на олімпійському фестивалі в Словаччині

Діана Семченко – спортсменка з міста Любомля у складі збірної України посіла перше місце в індивідуальній першості на XVІ Європейському юнацькому олімпійському фестивалі – ЄЮОФ-2022.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Федерації дзюдо України.

Змагання відбулися у словацькому місті Банська Бистриця. Волинянка виступила у ваговій категорій понад 78 кілограмів і принесла "золото" в скарбничку української команди.

На груповому раунді 17-річна дзюдоїстка перемогла хорватку Марцеліну Вранджес, завдяки чому отримала перепустку до фіналу.

У поєдинку за першість Діана Семченко боролася з француженкою Бінтібе Ланг. На третій хвилині поєдинку волинянці вдалося перевести боротьбу в партер, після чого покласти суперницю на лопатки та виконати утримання. У підсумку спортсменка виборола звання чемпіонки ЄЮОФ-2022.

На цьому ж чемпіонаті ще один спортсмен із Волині Станіслав Корчемлюк також виборов перше місце і став чемпіоном з дзюдо. У загальнокомандному заліку турніру з дзюдо збірна посіла друге місце, поступившись команді Нідерландів.

Загалом спортсмени української збірної отримали в Словаччині п'ять нагород.

Попередня новина Про ситуацію на Волинському та інших напрямках. Зведення Генштабу ЗСУ