У серпні в місті Луцьку в рамках проведення сімейного фестивалю «Family Weekend» володимирчанка Юлія Дейнека проводила благодійний збір коштів на пристрій для недоношених дітей, який нібито планувала згодом передати Луцькому пологовому будинку. За словами приватної підприємниці, протягом двох днів заходу було зібрано близько 9-ти тисяч гривень благодійних пожертв, – пише БУГ.
Оскільки з цією підприємницею пов’язано чимало ситуацій, після яких залишилось більше запитань, аніж відповідей, редакція газети «БУГ» вирішила перевірити, чи відомо керівництву Луцького пологового будинку про благодійний збір коштів на кювез для недоношених діток, що відбувся з ініціативи Юлії Дейнеки влітку, і чи взагалі заклад має потребу у такому обладнанні.
Михайло Михайлович Токарчук, головний лікар Луцького пологового будинку, у відповіді на інформаційний запит журналіста газети «БУГ» повідомив:
«Дейнека Юлія Олегівна не зверталась до закладу з приводу необхідності придбання для закладу кювезу, жодних договорів з цього приводу з нею не укладалось, про проведення нею благодійного заходу для збору коштів на цей кювез нам нічого невідомо».
Нагадаємо, у попередньому номері газети «БУГ» (№3 від 11 листопада 2017 року) ми повідомляли, що вищезгадана керівник Благодійного Фонду Юлія Дейнека, не виплатила зарплатню ще з літа майже 20-ти лучанам, які працювали у неї, підписавши цивільно-правову угоду.
Свої чесно зароблені гроші люди й досі не можуть отримати у повному обсязі, адже жінка-роботодавець постійно «недосяжна»: не відповідає на телефонні дзвінки, не відписує на повідомлення в інтернеті.
Сумнівна «благодійність», проблеми із зарплатами для працюючих, – це не все, чим відома «псевдо-благодійниця» Юлія Дейнека.
Однак, на жаль, в нашій країні питання таких нечистих на руку підприємців-благодійників та несправжніх волонтерів погано контрольовані законодавством. Очевидно, саме це є причиною непоодиноких випадків шахрайства шляхом створення «благодійних фондів».
Вікторія Махновська