Воїн «Сталевої сотки» розповів про свою «бойову подругу»

Воїн 100 окремої механізованої бригади Максим разом зі своїм екіпажем невпинно вдосконалює навички керування німецькою бойовою машиною піхоти Marder 1A3. Навіть під час коротких перерв між виконанням бойових завдань вони тренуються на полігоні, щоб бути готовими до найскладніших викликів війни.

Боєць розповів про властивості, характеристики, а також переваги БМП Marder над аналогами, йдеться на фейсбук-сторінці бригади. 

«Перше знайомство з «куницею» відбулося на одному з полігонів на заході України. Одразу впали в око її надійність та легкість у використанні. Попри це, навіть у бойових умовах, наш екіпаж продовжує вдосконалювати свої навички у застосуванні даної техніки», – розповідає Максим.

Зазвичай бронеавтомобіль використовують для транспортування піхоти на бойові позиції, евакуацію поранених та, як кажуть самі бійці, аби «насипати» ворогам як слід. В цьому нашим хлопцям допомагає 20-міліметрова гармата, яка чудово себе показує в боротьбі проти ворожої піхоти та дронів.

«Основна загроза для цієї машини – FPV-шки, тому ми встановили ззовні антидронову решітку, а під час виїзду на позиції вмикаємо засоби РЕБ», – говорить Максим.

За словами оператора-навідника, БМП Marder має якісну броню, яка захищає екіпаж від ворожих куль, снарядів та скидів.

«За час активних бойових дій лише одного разу броню пропалило кумулятивним снарядом», – пригадує боєць.

За словами екіпажу, німецька бронемашина має суттєві переваги перед радянськими аналогами, зокрема в плані броні, а також ходової частини. Основним недоліком у використанні німецької «куниці» хлопці називають відсутність запчастин, але завдяки вмілим рукам та кмітливості наших бійців, зазвичай подібні проблеми розв’язуються швидко.


#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина «Мама важко сприйняла моє рішення, але я не міг інакше». Історія 21-річного пілота дрона
Наступна новина Відпустки військових: як отримати компенсацію за невикористані дні