Як бути щасливим на роботі: 6 корисних порад

Робота, як стосунки з коханою людиною, повинна приносити задоволення, радість і відчуття гармонії.

Незважаючи на складні завдання, непередбачувані виклики, можливі конфлікти з колегами та інші труднощі, з якими можна зіткнутися на роботі, зробити її щасливою можна і треба, вважає експерт порталу The Muse Шантель Лукас, – пише Новое Время.

6 порад про те, як бути щасливим на роботі:

1. По-перше, пізнайте самого себе. Хороша робота, яка вам в радість - це не просто випадковий збіг обставин. Щоб влаштуватися на роботу, яка приносить задоволення, потрібно чітко розуміти, які принципи робочого процесу і особистісні характеристики колег і керівництва для вас прийнятні, а які - ні.

Ви можете порівняти свою роботу, поточну або потенційну, з критеріями оптимальної, на вашу думку, трудової атмосфери. Так ви зможете зрозуміти, чим вас не влаштовує нинішня робота або який ризик несе для вас посада в новій компанії. Розумійте, що для вас є цінним, і відхиляйте або приймайте пропозиції, що надходять.

2. Розуміння своєї ролі в компанії на шляху до успіху. Неможливо відчувати себе щасливим на роботі, якщо ви не розумієте, для чого ви працюєте. Якщо ви сумніваєтеся в тому, який сенс має ваша робота для компанії і для суспільства, поговоріть з начальником і колегами.

Тільки тоді, коли ви будете бачити сенс у своїй роботі як для блага компанії, так і для особистої вигоди (перспектива кар'єрного зростання, цінний досвід, премії), тільки тоді будете почуватися легко і щасливо.

3. Прогрес можливий тільки після подолання викликів. Щаслива робота - це робота, на якій не нудно, робота, яка пропонує вам нові виклики і можливості показати себе, стрибнути на рівень вище.

Якщо на роботі у вас знаходиться час, щоб занудьгувати, значить ваші думки не зайняті цікавим проектом і пошуком ідей. І це необхідно виправляти, брати на себе ініціативу.

4. Налагоджена комунікація. Неможливо почуватись щасливим працівником там, де немає зворотного зв'язку. Де ви не можете уточнити у керівника, чи правильно все робите, чи ефективна ваша робота, що варто змінити.

Коли ви спокійно, без страху і сорому, обговорюйте з колегами і керівництвом будь-які проблеми, неприємності й інші нюанси робочого процесу, робота дійсно стає в радість.

5. Будьте залучені в роботу. Інтерес до роботи компанії, залученість в різні проекти, висування своїх ідей (навіть якщо це не входить у ваші обов'язки) говорять про те, що ви цінний і амбітний співробітник, якого варто слухати і цінувати. А коли ми бачимо, що наші зусилля цінують, настрій підвищується.

6. Будьте терплячі. Як і серйозні стосунки, ідеальний робочий процес виробляється не одразу. Над цим треба працювати, мати терпіння й аналізувати свої перемоги і помилки. Щастя нікому не дається просто так, це відчуття, яке потрібно заслужити.


Читати далі


#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Для Любомльської школи придбали сучасну систему відеоспостереження
Наступна новина Волинянин з кримінальним стажем обікрав іноземця
Схожі новини