Буває три типи мірохвильових печей – власне мікрохвильовки, пічки з грилем, та з конвекцією, гаряче повітря яким пічка рівномірно обдуває страву під час приготування. Усі ці функції потрібні якщо ви готуєте. Інакше заплатите вдвічі, а може навіть втричі більше за те що ніколи не будете використовувати, – повідомляють Факти.ICTV.
Ну яким би дорогим не було покриття внутрішньої поверхні До нього точно не приставатиме жир якщо накривати їжу спеціальною кришкою. Ціна питання – 30 грн.
Тепер про сам принцип роботи мікрохвильовок. Вона гріє їжу мікрохвилями, це не пічка а швидше радіо-передавач – Магнетрон. Він випромінює хвилі певної довжини, вони відбиваються від залізних стінок і заставляють молекули води рухатись швидше, і нагріватись, нагріваючи страву.
При цьому керамічний, чи скляний посуд лишається холодним. Не гріється і спеціальна пластмаса.
Наскільки ці хвилі небезпечні для людини?
Мікрохвильова піч не шкідлива. Але споживачам потрібно притримуватись декількох рекомендацій. Коли мікрохвильова піч увімкнена і працює то триматися потрібно на відстані не менше 50-60 см.
Як правильно вибрати ненову пічку та що в них ламається найчастіше?
Найчастіша поломка – це вихід зі строю магнетрона через прогар слюди.
За мікрохвильовку без наворотів треба віддати 2-3 тис грн.Зовсім дешеві моделі невідомих бренді краще не брати. Якщо з ненових за 2 тис купите шикарну пічку з грилем і конвекцією. Ціни на базові пічки стартують з 500 грн.