17-річний Кріштіан Гардіна родом з Лонг Айленду. Він став популярним завдяки реаліті-шоу Америка має талант дійшовши до півфіналу конкурсу. Проте це не найважливіша подія в його житті. Через генетичну хворобу хлопець втратив зір ще в дуже ранньому віці. В дитячому госпіталі в Філадельфії працюють над тим щоб "ремонтувати" такі дефектні гени.
Під час дослідження довгого ряду молекули ДНК науковці-генетики навчились лікувати такі генетичні хвороби, вилучаючи шкідливий компонент. Лікарі з Італії та Німеччини використали цей метод, щоб допомогти сирійському хлопчику, який страждав від складного захворювання. Медики до невеличкої ділянки шкіри дитини додали стовбурові клітини із виправленою, здоровою ДНК. Після цього вони виростили новий орган, який пересадили замість ураженого.
Браян Медов носій рідкісної генетичної хвороби. Йому − 44 роки. Зазвичай люди з такою недугою печінки не доживають до цього віку. Але Браяну лікарі, використовуючи інструмент, що називається Кріспр, замінили деякі клітини печінки та ввели їх в кров пацієнта. Поремонтовані клітини змінили інші, дефектні елементи. Цей метод показав постійний ефект. Критики стверджують, що генетична терапія занадто дорога і не завжди має успіх. Хоча самі дослідники, налаштовані оптимістично. Вони вважають, що з часом кількість успішних операцій в генетичній терапії всіх видів хвороб збільшиться. Таким чином вже через кілька років їх можна буде вилікувати.