Способи підвищення концентрації в онлайн казино

Втомлива робота, навчання чи інші трудомісткі заняття найчастіше обертаються втратою концентрації уваги. Останнє призводить до того, що для виконання поставленої задачі доводиться витрачати більше часу порівняно з попереднім періодом. Підвищення зосередженості допоможе легше справлятися із завданнями, отримуючи при цьому матеріальне та моральне задоволення.

Від чого залежить концентрація?

Підвищення інтенсивності уваги визначається роботою різних груп нейронів головного мозку. Фокусування уважності гальмує чи запускає у певний період важливі психологічні чи фізіологічні процеси. Функція зовні нагадує  ігрові автомати від 1 гривні, коли новачок напружує всі зусилля на освоєння геймплею та отримання азів гемблінгу.

Зосередженість уваги поділяється на дві групи:

  • Мимовільне, коли необхідно миттєво відреагувати на подію. Подібна реакція не раз рятувало від пролиття на одяг кави або випадкового попадання у велику калюжу.
  • Довільне характеризується зверненням увагу на конкретні обставини. Ремонтуючи дитині велосипед, підігріваючи немовляті пляшечку з сумішшю, виконавець концентрує пильність на справі, що виконується.

Будь-який вид життєдіяльності обов'язково включає одну з наведених категорій. Проте трапляються негативи у формі зниження уваги – дисциркуляторна енцефалопатія.

Способи концентрації та декілька простих вправ

Сучасний стиль життя ніби створений для того, щоб відволікати людину за різними незначними факторами. Такими є постійне спілкування через електронні засоби зв'язку, що не дає вчасно виконати поставлене завдання.

Для підвищення концентрації зосередженості пропонується кілька правил, що впливають на ефективність та продуктивність:

  1. Вирішення одного завдання в один проміжок часу. Психологічно людина влаштована так, що може справлятися лише з одним завданням у поточний момент. При спробі охопити кілька відбувається перемикання свідомості з одного конструкту на інший, що призводить до уповільнення.
  2. Складання списку справ і записування незавершених пахне архаїзмом. Тому мати тупий олівець вважається не найгіршим методом у порівнянні з гострою пам'яттю.
  3. Відкладання на потім занапастило не одне гарне починання. Якщо щось можна закінчити за найближчі 2 хвилини, потрібно одразу розпочати реалізацію правила.
  4. Виконання п'яти щоденних завдань на день дозволить зосередитись на основних, не розпорошуючись на все відразу.
  5. Якщо видалити все зайве з робочого столу та відключити, по можливості, всі засоби зв'язку, можна встигнути зробити набагато більше, ніж учорашній день.

Таке підбивання підсумків дня дозволить систематизувати виконане та намітити плани. Час, що залишився, слід присвятити сім'ї без головного болю про незакінчені справи.

Доповненням послужать вправи на фіксацію уваги. Підвищенню зосередженості сприяє виконання нескладних прийомів:

  • поспішай не поспішаючи ― каже, що нарощувати обсяг робочого часу рекомендується поступово, щоб уникнути перенапруги;
  • спосіб помідора обмежує робочий час 25 хвилинами та 5-хвилинним відпочинком, після проходження 4 подібних циклів — перерва півгодини;
  • тренування сили волі допоможе свідомо уникнути небажаних факторів.

Сайт atn.ua пропонує кілька дієвих способів кращої концентрації. Медитації та фізична активність допоможуть розслабитися та підвищити рівень зосередженості.

На правах реклами


#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина «Кузьмови діти» втекли з Сибіру. Репортаж-спогад з Волині про совєтське пекло. Ч 1. СВОЯ ІСТОРІЯ
Наступна новина На Волині за кілька днів вигоріло понад 1000 га площі
Схожі новини