Як вибрати пилосос для прибирання після ремонту: потужність і фільтрація

Фото ілюстративне

Ремонтні роботи зазвичай супроводжуються великою кількістю пилу, дрібного сміття, будівельних залишків. Звичайному пилососу впоратися з ними буде дуже непросто. Тому потрібно придбати спеціальні пристрої, призначені для збирання будівельного сміття.

На щастя, таких чимало. Якщо потрібно купити пилосос, Львів пропонує масу цікавих і доступних варіантів. Правильно подібна модель усуне все сміття та ще довго радуватиме своєю продуктивністю.

 

Потужність — ключ до ефективного прибирання

Від потужності пилососа залежить його здатність справлятися з великим сміттям, будівельним пилом і навіть залишками фарби чи гіпсу.

Тому в процесі купівлі слід враховувати такі критерії:

  1. Потужність всмоктування. Рекомендований показник становить 400–500 Вт, якщо після ремонту буде багато дрібного пилу та сміття. А ось за потреби прибрати штукатурку або залишки плитки — віддавайте перевагу моделям на 500–600 Вт і вище.
  2. Потужність двигуна. Моделі з показником 1400 Вт та вище забезпечать достатню продуктивність для роботи з важким сміттям.
  3. Режим роботи. Наявність кількох опцій дозволить підлаштуватися під різні типи прибирання. Наприклад, режим максимальної потужності буде корисний для прибирання великого будівельного сміття, тоді як щадний режим підійде для очищення пилу з делікатних поверхонь.

Враховуйте ці показники, щоб знайти техніку з необхідною потужністю. Вона стане надійним та довгостроковим помічником.

Фільтрація — захист пилососу та вашого здоров'я

Пил характеризується високою дисперсністю. Якщо виконуєте прибирання після ремонту, то частинки можуть глибоко проникати у двигун пилососа. Це призведе до швидкого його зносу. Щоб такого не сталося, вибирайте моделі від перевірених виробників. Наприклад, на сайті https://rozetka.com.ua/ua/pilesosi-dlya-suhoy-uborki/c4631249/producer=rowenta/ представлено каталог пропозицій топової компанії. У ньому легко знайти моделі з якісною фільтрацією. Щоб визначити їх, у процесі вибору враховуйте:

  1. Наявність багаторівневої системи. Ідеальний варіант — моделі з дво- або трирівневою фільтрацією. Вони ефективні як із великими частинками, так і з дрібним пилом.
  2. Наявність фільтрів HEPA. Вони затримують мікроскопічні частинки пилу, бактерій та алергенів. Якщо в будинку є люди, які страждають від астми, то наявність таких фільтрів стане великою перевагою при виборі пилососа.
  3. Встановлення аквафільтрів. Вода у фільтрі затримує пил та сміття, запобігаючи їх викиду у повітря. Єдине, такі моделі можуть вимагати більш ретельного догляду за собою.

Також популярна технологія циклонної фільтрації. Вона функціонує шляхом відцентрової сили, відокремлюючи великі частинки сміття від дрібного пилу. Пилососи з такою системою можуть працювати без змінних фільтрів, що знижує витрати на обслуговування.

 

Зважайте на представлені критерії, і це дозволить визначитися з потрібною моделлю. Завдяки цьому усунення будь-якого будівельного сміття виявиться простим завданням.

*реклама


#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Навіки 26: Луцьк втратив Героя
Схожі новини