Про століття літератури сусідньої Білорусі говоритимуть у Луцьку.
Мистецьке об’єднання «стендаЛь» запрошує на четверту лекцію освітнього проекту «Мистецтво після зламу: 1918 - 2018».
Зустріч відбудеться вже у середу, 26 вересня, о 18:30 у приміщенні книгарні «Є», – повідомляють організатори.
Лектор Ягор Дзьобік розповість про історію білоруської літератури, зміни, що сталися протягом крайнього століття, а також сучасні постмодерні тенденції.
«Три попередні лекції стосувалися української літератури. Тепер ми починаємо говорити про літератури інших країн-учасниць Міжнародного літфестивалю «Фронтера», що відбудеться у Луцьку вже 17-18 листопада.
Щоразу наша освітня ініціатива збирає все більше зацікавлених лучан, і ми сподіваємося, що до фестивалю підготуємо у Луцьку серйозне теоретичне підґрунтя, яке допоможе не тільки насолоджуватися творами письменників із Білорусі, Латвії, Польщі та України, а й розуміти, чому вони пишуть саме так, і чого чекати від них найближчим часом», – пояснює керівниця лекторію Оксана Янчишина.
Ягор Дзьобік – аспірант НАН Республіки Білорусь, викладач Факультет філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки.
Захід відбудеться в рамках підготовки до Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера». Лекторій «Мистецтво після зламу: 1918-2018» складається з 6 лекцій про розвиток мистецтва України, Польщі, Білорусі, Латвії впродовж крайнього століття.
Організатори: Мистецьке об'єднання «стендаЛь», Департамент культури Луцької міської ради, Факультет філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки за підтримки мецената Романа Бондарука та Kromberg&Schubert Lutsk.
Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.