Бруківка LeBruk

Бруківка LeBruk

Контакти:
+380 (332) 28 04 08 +380 (67) 334 11 12 +380 (95) 810 09 90 [email protected] 43023, Україна, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Індустріальна, 10,

Підприємство «LeBruk» працює на ринку бруківки з 2007 року. За час роботи компанія встигла завоювати репутацію надійного партнера та виробника якісних будівельних матеріалів. Хто хоч раз ретельно аналізував сучасні можливості варіантів тротуарного покриття, знає: бруківка – один з найдешевших варіантів, дешевша не тільки за натуральний камінь, але й за асфальтне покриття.Різна товщина і міцність дозволяють використовувати бруківку не лише для пішохідної території, а я для проїзду автомобілів з навантаженням більше восьми тонн. 

Зручно, що «LeBruk» в силах виконати для замовників повний спектр робіт – від дизайнерської розробки до забезпечення гідроізоляції ґрунту. Гарантія на виконані роботи і матеріали – п’ять років. У деяких випадках навіть десять. Адже, як пояснюють виробники, у своїй продукції вони впевненні. Кожна партія має свій паспорт якості. Ознайомитися з продукцією компанії «LeBruk» можна на власні очі: на території підприємства діє виставка зразків оформлення бруківки, бордюрів та поребриків.