Послуги
Канген

Канген

Контакти:
43025, Луцьк, вулиця Крилова, 1
Сайт:
https://kangen-water.com.ua/

КАНГЕН ВОДА - ДЖЕРЕЛО ЗДОРОВ'Я І МОЛОДОСТІ

Як би це дивно не звучало, але наше життя безпосередньо залежить від якості води, яку ми споживаємо. Адже організм дорослої людини на 70% складається з води. Погодьтеся, не хочеться, щоб ці 70% були з-під крана, насичені величезною кількістю хлору і різноманітних металів. При разовому споживанні вона не принесе шкоди, але при постійному ваш організм точно не скаже вам «спасибі».

У перекладі з японської мови, Канген - «повернення до первозданного, до витоків». Японці славляться особливим підходом до оздоровлення та лікування, постійним прогресом. Саме вони знайшли новий спосіб очищення питної води від шкідливих домішок і забруднень. Води, яка є джерелом молодості і гарного самопочуття.

Іонізована вода Канген при щоденному вживанні насичує організм необхідними мікроелементами і мінералами, покращує самопочуття і запобігає появі різних захворювань.

Структурована вода Канген розроблена в результаті очищення і іонізації через фільтри Enagic International. Ця компанія - світовий лідер з виробництва обладнання для фільтрації та іонізації питної води. Всі працівники компанії мають високий рівень технічної майстерності і знань. Кожен прилад збирають вручну під наглядом фахівців. Компанія існує вже більше 40 років. На сьогоднішній день Enagic Kangen Water доступна і в Україні.

КАНГЕН ЗМІНИТЬ ВАШЕ УЯВЛЕННЯ ПРО ВОДУ

Назвемо декілька особливостей води Канген.

Лужність. pH питної Канген води - 8,5, 9, 9,5. Завдяки цьому вона нормалізує кислотно - лужний баланс в організмі.

Легкість. Канген – мікрокластерна вода. Завдяки цьому, вона легко проникає в клітини організму, насичує їх необхідними мікроелементами.

Багатофункціональність. Канген вода ділиться на 5 видів, кожен з яких призначений для різного використання.

Корисність. При щоденному вживанні вона нейтралізує вільні радикали, що викликають важкі захворювання, покращує самопочуття, активізує життєво важливі процеси в організмі. Крім того, Канген сприяє схудненню, оскільки покращує метаболізм.

Якість. Канген вода проходить 15 ступенів очищення і іонізацію. В результаті, ми отримуємо воду, за складом аналогічну з природною льодовиковою водою.

Універсальність. Підходить для щоденного вживання. Також рекомендована при заняттях спортом, оскільки покращує працездатність і загальне самопочуття.

Не так давно Kangen Water з'явилася і в Україні. Купити її за доступною ціною можна в Луцьку, за адресою вул. Крилова 1. Також можна замовити воду з доставкою онлайн або ж за номером телефону.

І пам'ятайте: вода Канген здатна змінити ваше життя на краще!