Комфорт і затишок
Салон-магазин Гардини

Салон-магазин Гардини

Контакти:
м. Луцьк, вул. Конякіна 30. ТЦ «Варшавський» 1 поверх. Тел. (099) 059 01 11; (096) 802 50 51.
Сайт:
https://www.facebook.com/gardinylutsk/

ШТОРИ НА ЗАМОВЛЕННЯ - КРАЩЕ, ЩО МОЖНА ПРИДУМАТИ ДЛЯ ВІКОН, КРАЩЕ, ЩО МОЖНА ЗНАЙТИ ДЛЯ ДОМУ!

Пропонуємо пошиття штор на замовлення у Луцьку. Висока якість і доступні ціни гарантовані кожному клієнту. Штори на замовлення ідеально впишуться в існуючий інтер'єр і прикрасять його.

Будь-яка сучасна людина бажає, щоб в будинку, будь то шикарний заміський котедж або невелика міська квартира, було затишно і комфортно. У створенні унікальної, неповторної атмосфери будь-якого приміщення може допомогти пошиття гардин на замовлення. Зараз в магазинах є великий вибір готових варіантів для стильного декорування вікон, але підібрати вироби, які можуть ідеально вписатися в існуючий інтер'єр і стати його найкращою окрасою, досить складно.

Довірте роботу зі створення вишуканого одягу для своїх вікон професіоналам.

Запрошуємо в наш салон гардин у Луцьку.

Наші талановиті дизайнери прекрасно орієнтуються в тонкощах роботи з різними матеріалами, знайомі з сучасними модними тенденціями декорування вікон. Всі штори на замовлення, створені нашими майстрами, сміливо можна назвати витворами мистецтва ручної роботи. Кожен виріб ексклюзивний.

Саме домашній текстиль надає будь-якому приміщенню закінчений вигляд. Ми готові виконати роботи по створенню штор для будь-якого за розміром і формою вікна з урахуванням функціонального призначення приміщення, існуючого дизайну, смакових переваг власників та виділеного на дані роботи бюджету.

Наша ціль, віднайти та запропонувати кожному замовнику для його вікон саме те, що підійде ідеально за всіма критеріями вибору. Всі роботи з індивідуального пошиття штор на замовлення ми виконуємо чітко в межах обумовлених термінів за демократичними цінами.

У роботі використовуються тільки матеріали та аксесуари високої якості, застосовуються сучасні технології. У нас величезний вибір найрізноманітніших за фактурою і малюнком тканин, колекція яких постійно оновлюється модними новинками. Кожна тканина має свій індивідуальний характер і гідна стати вишуканим, стильним декором вікна.

Прикрасити свій будинок унікальними шторами ручної роботи, створеними за індивідуальним дизайнерським проектом, сьогодні не складно, слід просто звернутися до нас.

За ці роки ми виробили своє професійне кредо, що базується на основних правилах гармонійного декорування вікон:

  • Унікальний дизайн. Кожен проект створюється в єдиному екземплярі спираючись на смакові переваги замовника.
  • Кожен клієнт для нас важливий. Будь то замовлення в єдиному екземплярі на дачі або великий проект текстильного дизайну.
  • 100% виконання вимог. Наша команда готова втілити в життя найсміливіші побажання замовника.
  • Професіонали своєї справи. Всі роботи по підбору тканин та дизайну і декорування приміщення будуть проведені на високому рівні.
  • Гарантія якості. На всі види робіт і виробів надається гарантія. Навіть якщо трапиться непередбачена ситуація після закінчення гарантійного терміну - Ви завжди можете розраховувати на нашу допомогу!

Вибирайте найкраще для свого дому, а ми втілимо це у життя!