Юні волиняни успішно виступили на всеукраїнському турнірі з вільної боротьби

Ковельські спортсмени здобули перемоги на всеукраїнському турнірі з вільної боротьби.

Днями у Тернополі відбувся всеукраїнський турнір з вільної боротьби на кубок мера Тернополя серед юнаків та дівчат 2004-2005 років народження, –  повідомили на сайті Ковельської міської ради.

Успішно виступили вихованці ДЮСШ управління освіти м. Ковеля у категорії до 59 кг, вкотре підтвердивши свою високу професійну майстерність.

Першу сходинку п’єдесталу посів Олександр Кадіра. Серед дівчат у категорії 34 кг Христина Гусак здобула бронзу. У категорії 48 кг Марія Стичук зайняла 5 місце.

До змагань юних спортсменів готували тренери Олег Стус та Ігор Падошик.