Прямий ефір «Луцького радіо»

22 учні отримають стипендії Луцькради

22 учні отримають стипендії Луцькради
Фото ілюстративне. Джерело: Українська правда. Життя

Для 22 учнів Луцька призначили іменні стипендії.

Про це стало відомо 26 вересня під час сесії міської ради.

Школярі отримуватимуть щомісячні виплати у розмірі 300 гривень в місяць. 

Грошові винагороди призначені обдарованим дітям.          

                                       Список стипендіатів Луцької міської ради

Лещенко Богдан Ігорович

- учень 11 класу КЗ «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука», стипендіат у  галузі історії та краєзнавства (стипендія імені Сайчука Бориса Трофимовича);

Салюк Діана Андріївна

- учениця 9 класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 – ліцей Луцької міської ради»,  стипендіат у галузі мовознавства (українська мова) (стипендія імені Левицького Модеста Пилиповича);

Пащенко Віталій  Володимирович

- учень 11 класу КЗ «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука»5, стипендіат у галузі мовознавства (іноземна мова) (стипендія імені Олени Пчілки);

Гаргола Ольга Олександрівна

 

 

 

-  учениця 10 класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області, стипендіат у  галузі літературознавства і поезії (стипендія імені Олександра Богачука);

Обертас Андрій Сергійович

 

-  учень  11 класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9», стипендіат у  галузі  математики (стипендія імені Дзядика Владислава Кириловича);

Кравчук Володимир Володимирович

-  учень 9 класу Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Луцької міської ради  Волинської області,  стипендіат у  галузі фізики (стипендія імені Стефана Стубелевича);

Єфімов Владислав Олександрович

 

- учень 8 класу КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25», стипендіат у  галузі конструювання, винахідництва та технічної творчості (стипендія імені Арцеулова Костянтина Костянтиновича)

Гриник Світлана Андріївна

 

- учениця  11 класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області»,  стипендіат у  галузі  музики (вокал) (стипендія імені В’ячеслава Хурсенка);

Бахматов Роман Андрійович

-  учень  7 класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9», вихованець зразкового оркестру народних інструментів «Дивограй» Палацу учнівської молоді, стипендіат у  галузі музики (володіння музичним інструментом) (стипендія імені Стравінського Ігоря Федоровича);

Гріднєва Ангеліна Олександрівна

- учениця 11 класу КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23», стипендіат у  галузі образотворчого мистецтва (стипендія імені Конзелевича Йова);

Костів Орест Тарасович

- учень 11 класу Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Луцької міської ради  Волинської області, стипендіат у  галузі географії (стипендія імені Тутковського Павла Аполоновича);

Євдокімова Вероніка Валентинівна

-  учениця 11 класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9»,  стипендіат у  галузі біології (стипендія імені Липського Володимира Іполитовича);

Приступа Костянтин Володимирович

-  учень 11 класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9», стипендіат у  галузі хімії (стипендія імені Олексеюка Івана Дмитровича);

Пом’яновська Дарина Олександрівна

 

- учениця 9 класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9», стипендіат у  галузі фізичної культури та спорту (стипендія імені Байсаровича Володимира Миколайовича);

Лисюк Анна Олександрівна

 

- учень 11 класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9»,  стипендіат у  галузі правознавства (стипендія імені Миколи Куделі);

Решетник Денис Олегович

 

- учень 11 класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9», вихованець гуртка «Програмування» Луцького міського ЦНТТУМ,  стипендіат у  галузі інформатики та інформаційних технологій (стипендія імені Кравчука Михайла Пилиповича);

Марчук Єва Врежівна

 

- учениця 11 класу КЗ «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20», стипендіат у  галузі учнівського самоврядування (стипендія імені Калахана Андрія Сергійовича);

Віжанська Дарина Віталіївна

- учениця 9 класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 26», стипендіат у  галузі театрального мистецтва, (стипендія імені Наталії Ужвій);

Шкода Костянтин Сергійович

 

- учень 7 класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс № 9», вихованець народного художнього колективу ансамблю спортивно-бальних танців «Троянда», стипендіат у галузі хореографічного мистецтва (стипендія імені Іллі Богданця);

Матюшенко Аліна Вадимівна

 

- учениця 6 класу Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Луцької міської ради  Волинської області,  стипендіат у  галузі народознавства та фольклорного мистецтва (стипендія імені Голентюк Антоніни);

Андрусік Катерина Ігорівна

 

- учениця 11-Ф класу КЗ «Луцька гімназія № 18», стипендіат у  галузі журналістики (стипендія імені Миколи Драгоманова);

Біла Богдана Андріївна

- учениця 7 класу КЗ «Луцький навчально-виховний комплекс «Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського» Луцької міської ради Волинської області», стипендіат у галузі декоративно-ужиткового мистецтва (стипендія імені Марії Кравчук).

 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Волинь очікує наступу грипу. ВІДЕО
Наступна новина Ділянку біля Старого ринку використовуватимуть як парковку
Останні новини
Схожі новини