24 канал покаже змагання стронгменів у Луцьку

Всеукраїнський новинний телеканал 24 покаже змагання стронгменів, які відбулися в Луцьку на День міста 25 серпня.

В ефірі мовника запланували два покази турніру - 28 жовтня (початок о 16:00) та 29 жовтня (о 10:00), повідомляє ВолиньPost.

Сам турнір, як відомо відбувався 25 серпня на проспекті Волі. Головним рефері змагань став заслужений майстер спорту України, володар титулу "Найсильніша людина планети" Василь Вірастюк.

Переможцями турніру втретє підряд стала команда міста Львова - силачі лідирували протягом усієї програми, тож на останній вправі навіть дозволили собі дещо розслабитися. Тож чемпіонами стали Володимир Климко, Павло Кордіяка, Томаш Джинковскі та Роман Грицеляк.

Попередня новина На луцькому меморіалі заборонили вигулювати собак
Наступна новина Волинянин здобув перше місце на Чемпіонаті України з кікбоксингу