Авторинок у Луцьку не сплачує жодної копійки у бюджет

Авторинок у Луцьку не сплачує жодної копійки у бюджет

Авторинок у Луцьку, розташований на комунальній землі, не сплачує жодної копійки у міську казну, оскільки ділянка не перебуває в оренді. Тим не менше, це не заважає йому успішно працювати та отримувати прибуток.

Ще один приклад безгосподарності та неефективного використання комунального майна у Луцьку. Отримав відповідь з фіскальної служби на запит депутата Луцької міської ради Микола Романюк щодо суми надходжень до міського бюджету з діяльності «Авторинку» по вулиці Єршова, 6. Дана земельна ділянка перебуває в комунальній власності. Однак, як виявляється, жодної копійки за користування комунальним майном орендатори не сплачують. Можна припустити, що за приблизними скромними підрахунками, орендатор отримує десятки тисяч гривень в день.

Так, за одну добу на ринку перебуває приблизно 800 автомобілів, які сплачують по 50 грн. з одного транспортного засобу (копію квитанції, яку видають на ринку, надаю в пості). Таким чином, десятки тисяч гривень осідають в кишені гаражного кооперативу «Сигма», який сьогодні здійснює діяльність на «Авторинку».

Про яку ефективну роботу міської влади можна вести мову, коли є чудова можливість користуватися комунальним майном і сплачувати за це нуль копійок.

Нагадаю, що депутат «свободівець» Микола Романюк вже піднімав цю тему, де наголошував, що близько чотири мільйони гривень заборгував для Луцькради авторинок, однак борг з невідомих на те причин – анулювали. Сьогодні ж гаражний кооператив «Сигма» здійснює свою діяльність, збирає гроші з власників автомобілів на землі, яка перебуває в громади міста, не маючи на це дозвільних документів. Незрозумілою лишається ситуація з тим, чому міська влада закриває на це очі, а міська казна не отримує жодної копійки з даної діяльності.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина «Антирейтинг» українських вишів: де найбільше здирників і недбалих
Наступна новина Під Луцьком «ГАЗель» злетіла у кювет
Останні новини
Схожі новини