Без ноги, але незламний духом: історія «Сєдого», який повернувся у стрій після ампутації

Без ноги, але незламний духом: історія «Сєдого», який повернувся у стрій після ампутації

Військовий із позивним «Сєдой» – боєць 110-ї окремої бригади ТрО. Після важкого поранення у 2022 році він втратив ногу, але не силу духу. Повернувшись до цивільного життя, не зміг залишатися осторонь – відновився, пройшов усі медичні комісії та знову підписав контракт на службу.

Його історію розповіли у Силах ТРО ЗСУ.

"Знову вирішив йти служити, бо не витримав серед цивільних. Там інше розуміння подій", – зізнається «Сєдой».

На початку повномасштабного вторгнення боєць приєднався до 110-ї бригади ТрО. У 2022 році, виконуючи бойове завдання, його група вирушила на підтримку побратимів під шквальним вогнем ворога.

"Моя група підійшла, розосередилася. Нас обстріляла БМП. Перший вибух стався біля мене. В результаті – важке поранення в ногу та уламки зайшли в голову. Навіть нічого не почув. Помирати не страшно, взагалі! Дякую хлопцям, які дві посадки тягнули мене.", – згадує військовий.

Попри важкий стан, його евакуювали, після чого були операції, реабілітація та протезування.

"Після протезування, реабілітації, відновлення – можу дружину на руки піднімати", – жартує воїн.

Через поранення «Сєдого» списали з військового обліку, але він поставив собі мету – повернутися на фронт.

"Пішов у рекрутинговий центр ТЦК – там допомогли мені. Оформили всі папери. Пройшов ВЛК. Свого часу декілька хлопців, моїх знайомих, перевелися до батальйону 110-ї бригади ТрО. Кажуть, гарний підрозділ, гарний командир! І робота ефектна та ефективна! Моє бажання підтримали всі командні ланки: взвод-рота-батальйон-бригада. Підписав контракт на 3 роки. Будемо працювати!"

Попри втрату ноги, військовий не відчуває жодних обмежень:

"Всі важливі на війні. Зараз я в команді, я можу перестрибнути через 1,5м траншею, коли чую звук ФПВ! Залізаю у БМП, якщо треба, хоча нога не згибається у ступні. Відношення до мене таке ж, як до інших. Допомагає почуття гумору. Хлопці мене на позиціях чують здалеку, бо протез трохи поскрипує – ні з ким не переплутають мене. Як додому приходжу переодягаю протез, як всі переодягають взуття – в мене один протез з таланом, а другий – з капцем домашнім.", – каже боєць.

Він не має наміру зупинятися і впевнений, що кожен українець має розуміти важливість боротьби:

"Хочу, аби у людей зараз повернулося розуміння, що треба захистити свій дім. Бо, якщо ці гади прийдуть, то доведеться жити у страху. Свій дім треба захищати!"


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Більше року вважався безвісти зниклим: на Волині поховали Героя. ФОТО
Наступна новина Ветеран з Волині розгорнув прапор рідного міста на Іграх Нескорених
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні