«Близько 200 сімей отримають два гуртожитки у власність безкоштовно», – Євген Ткачук

«Близько 200 сімей отримають два гуртожитки у власність безкоштовно», – Євген Ткачук

Голова постійної земельної комісії Луцької міської ради Євген Ткачук на черговому засіданні підняв питання передачі двох гуртожитків у власність мешканцям безкоштовно.

Нагадаємо, гуртожитки по пр. Дружби народів, 4 та Шевченка, 88 раніше належали підприємству ПАТ «Електротермометрія». Жителі цих гуртожитків фактично не мали ніяких прав на своє житло. Стан гуртожитків був близький до аварійного, а міська рада не могла виділяти коштів на ремонтні роботи через те, що будівлі належали підприємству. Багато років велася боротьба за право людей стати власниками свого житла.

– Я цим питанням займався 12 років, Ігор Поліщук долучився до вирішення справи, згодом підключився і депутат Луцької міської ради Микита Рабан. У результаті перемовин із власниками ПАТ «Електротермометрія» нещодавно ми досягли позитивного результату, – зазначив Євген Ткачук. – Нами спільно підготовлено два проекти рішення про передачу гуртожитків по пр. Дружби народів, 4 та Шевченка, 88 у міську та комунальну власність. Тепер близько 200 сімей отримають житло у приватну власність безкоштовно. Хочу подякувати пану Маликіну за те, що пішов нам на зустріч. Після передачі гуртожитків на баланс міста ми вже зможемо виділяти певні кошти на їх ремонт і підтримувати громаду в облаштуванні свого житла.

Земельна комісія підтримала проекти рішення, вони винесені на завтрашню сесію Луцької міської ради одними із першочергових питань.

– Радує те, що вдалось зрушити це питання з місця, оскільки багато років ми над ним працювали, – зазначив радник Луцького міського голови Ігор Поліщук. – Люди хочуть створити ОСББ, провести ремонт даху, під’їздів, власних помешкань. Не будучи власниками, вони зробити цього не могли, як не мали можливості й залучити фінансову підтримку для проведення ремонтних робіт. Пробували ми вирішити питання і юридичним шляхом, вели переговори із керівництвом підприємства ПАТ «Електротермометрія». Нарешті згоди було досягнуто, люди стануть господарями своїх будинків, зможуть ними розпоряджатися, готові створювати ОСББ і вступати у права власності.

– Передача гуртожитків на баланс міста дасть можливість не тільки всім мешканцям приватизувати кімнати, – зазначив депутат Микита Рабан. – Це дозволить їм створити ОСББ, брати участь у програмах кредитування й співфінансування для відновлення досить критичного стану цих будинків.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Луцькі муніципали «прикрили» ще одну точку продажу сурогату
Наступна новина У Греції туристку загризли вовки
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні