«Братство лисих». Тернопільський бізнесмен перетворив хостел на монастир

«Братство лисих». Тернопільський бізнесмен перетворив хостел на монастир

Тернопільський бізнесмен Тарас Ковальчук вирішив обійти карантинні обмеження, які ввів уряд щодо закладів громадського харчування. Він скористався досвідом інших країн.

Коли бізнесмен зрозумів, що влада не прислухається до бізнесу, то вирішив відстояти свої інтереси. Про це Тарас Ковальчук повідомив на своїй фейсбук-сторінці, пише 24 канал.

За його словами, вже почали шукати юридичний механізм, як можна продовжити працювати в нових умовах.

Почали дивитися на досвід інших країн. Запала в око Польща (найрелігійніша країна Європи) і фітнес-центр, який став церквою. Почали вивчати, виявилося? церкви не треба, треба просто релігійну організацію, – йдеться у публікації.

Тому бізнесмен разом з 10 однодумцями створили так зване "Братство Лисих". Тепер:

його хостел працюватиме вихідними у форматі монастиря; 

ресторан — трапезної; 

а клуб — храму.

Ресторатор додав, що за статтею 35 Конституції України: "Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи та ритуальні обряди, вести релігійну діяльність".


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У МОН пояснили, як далі працюватимуть заклади освіти
Наступна новина У ВНУ імені Лесі Українки студенти навчатимуться за змішаною формою
Останні новини
Схожі новини