Чи бажав я комусь смерті ? Відповідь проста - ТАК !!! (18+)

Чи бажав я комусь смерті ? Відповідь проста - ТАК !!! (18+)

Відразу попереджу, що в цьому блозі буде надбагато матів, емоцій та злості. Прошу не читати і не дивитися відео наднервових людей – це може дуже погано повпливати на ваше здоров’я. Також всіх неповнолітніх прошу НЕ читати це. Дякую за розуміння.

Для повного розуміння, про що я писатиму і мої думки, спочатку подивітся ось це відео --- 

Сьогодні, прийшовши додому, я мав необережність натрапити на одне відео від телеканалу 1+1 (див. вище), до самого каналу питань нема, ексклюзив, рейтинги і т.д. – все зрозуміло, але от ті відчуття і ті емоції, які проснулися в мені після перегляду – це пі**ець товариші. 

Після перегляду відео перше ж на думці – «бажаю тобі смерті у**ан ти де**льний, і не просто смерті, бо це буде для тебе надто легко, а щоб ти мучився, довго… дуже довго… як кожна твоя жертва, як кожна сім’я, яка втратила рідну людину, як ті люди і сім’ї, яких посадили через тебе, яким зруйнували життя через тебе….». 

Чому це ї**де г**но має жити ? Нехай це гріх, бажати смерті, але … він зараз собі спокійно живе в «одиночці», має де**лку жінку, в якої явно не все в порядку з головою, – а сотні людей померли, тисячі доль понівечено… де справедливість ? І ще й по 3 ляма просить за інтерв’ю… ТИ ОХ**В СТАРИЙ ??? Ні каплі вини, а тільки гордість і пох**зм. 

Спитаєте, чому я так емоційно пишу і безцеремонно висловлююся – та тому, що коли я був дитиною, якраз через такого ж самого їба**та я втратив однокласницю. Ще маленьку дитину, хворий згвалтував і задушив в лісі…

І тепер головне – чи потрібна нам СМЕРТНА КАРА ? Я думаю, що ТАК, але, перш за все, нам треба змінити судову владу і повністю довести до пуття прокуратуру та поліцію. Чому ? Декілька факторів : 

- Патрульних набрали (хороших людей, до речі). А далі хто ? 80% осталися оті самі, що були і раніше – які вибивали зізнання, підкидали докази і т.д.. (Якщо я не правий, поправте мене). Уявимо ситуацію, ловлять патрульні якогось педофіла, привозять у відділок, а що далі ? Якщо він багатий, то хз, чи він у просто перехожого не перетвориться в чарівний спосіб… 

- Прокуратура. Вона повинна доводити тримати постійний контроль над усім… а не гуляти весілля і в найдорожчих закладах «на каву» ходити...Я не кажу за всіх, але якого х*я тільки людина почає праювати в прокуратурі, стає відразу в 100500 раз багатшим за будь-якого бізмісмена, який роками працює на це… І ще потім вони по стандарту ж щось вимагають… наприклад, (ну не прокуратура, але як приклад зійде) – машини, бо на старих нивах їздять видетіли / веліки найдорощі, щоб вночі парк патролювати / в маршрутках безплатно їздити, бо ж мають невідкладні виклики – Ви бля панові муніципали НЕ ОХ**ЇЛИ ЧАСОМ ? З такими запросами – нащо нам патрульні ? Чи не встигаєте у «рінгах» сидіти під час заходів ?

Розповім маленьку історію: скільки Ви цих бравих хлопців щодня бачите ? Ну максимум 1-2. Коли ж захід в парку (наприклад) 10 шт, з 7-ї ранку всіх партнерів заходу перевіряють документи навипередки один одного, при чому можуть за 30 хв 5 раз підійти до одної і тієї ж людини (чисто випадково)… І іпогей – приблизно в 12-й годині підійти до організаторів дати свій номер зі словами – «я сьогодні закріплений тут, якщо що дзвоніть. Я тут не далеко – в сіті парку». Піз**ць. І після того ні всі як один «розтворяються». Хм. Цікаво – вони щодня в парку з 7-ї ранку ? Йдем далі… 

- Суд. Тут всі все знають. Чому хабарника не можуть посадити 3 роки, а якщо людина нормальна , адекватна і не бере хабарів – то відразу перевірка на психіку (хто не знає історії, пошукайте в неті, зрозумієте) ? Виходить з логіки подій сучасних в державі – то якщо ти береш хабари, випускаєш різних штеп, садиш 24-х річну дівчинку під варту, знаючи, що вона точно не винна і підписала документ, щоб заробити якісь копійки для життя і т.д. – то норм, а от коли відказуєшся від хабаря, чесно судиш  – то псих і ненормальний.

УКРАЇНЦІ – А МИ ЧАСОМ НЕ ДЕБ**И ??? Чому ми повинні все робити через ж**у ? Всюди і у всіх структурах є нормальні люди, але їх «з’їдають» вороваті, продажні та моральні ур**и, в котрих не остається ні краплі совісті, вони всю продали за їб**е бабло…

До чого я це все веду: допоки не буде змін в головах людей, українців, ми далі читатимемо / бачитимо такі історії як із Ткачем. Тут проблема не в владі, чи хто там «у верхах» має робити ті реформи... ми їх самі повинні робити реформи у своїх головах. Це дуже просто – не смітити (пронеси той стаканчик від каси чи окурок до смітника), бачиш п’яного – не проходь мимо, а підніми і допоможи (щоб недоведи Господь не захлибнувся своїм блювотинням), друг напився – забери ключи, завези додому його, (або забери до себе його), бачиш якогось неадеквата, який пропонує дітям щось, підійди, захисти… і т.д. і т.п. 

Якось так вийшло… про все і не про що… 
БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ, А НЕ ЇБ**АТАМИ...

п.с. Передрук (повний або частковий) тільки з дозволу автора. 


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Показати коментарі (2)
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина На луцькому проспекті Соборності - ДТП
Наступна новина Cистема «МАК» у луцьких маршрутках вкотре не працює
Останні новини
Схожі новини