Чи покарають членів Луцької ТВК за невиконання закону?

Чи покарають членів Луцької ТВК за невиконання закону?

У Луцькій виборчій комісії не можуть затвердити єдиний проект протоколу про результати перевірки підписів за відкликання депутатів-зрадників.

«Хоч терміни і порушені, але я вважаю, що краще з порушеннями та завершити процедуру», – сказав голова ТВК Леонід Будцев перед початком роботи над проектом протоколу.

Під час засідання було озвучено два проекти протоколу. Один з них підготовлений та поданий представниками ВО «Батьківщини». Другий проект, підготовлений головою Луцького виборчкому Леонідом Будцевим та озвучений 19 серпня. Саме над ним працювали в суботу та вносили правки, у тому числі і члени виборчкому від ВО «Батьківщина».

Слід відмітити, що противники відкликання вже сформували у виборчкомі власну «більшість». Так, всіляко гальмують процес члени ТВК від політсил «Батьківщина», «Опозиційний блок», «УКРОП» та «Народний Фронт». Вони ж і не підтримали проект протоколу, над яким працювала комісія 19 серпня. Саме представники цих політсил не повернулись після перерви в засіданні до роботи, чим і порушили законодавство, оскільки 19 серпня мав бути прийнятий протокол про результати перевірки.

У зв’язку з цим, сьогодні, 21 серпня, голова Луцької ТВК повідомив членів комісії, що ним буде подана заява в правоохоронні органи про суттєве порушення закону членами виборчкому.

До проекту протоколу, який був поданий членами виборчкому від «Батьківщини» Леонід Будцев та деякі інші члени комісії внесли правки. Так, вони внесли правки про те, що метод, яким здійснювалась перевірка підписів був застосований лише тому, що члени комісії не приходили на засідання та не було кворуму. Саме тому й не було затверджено метод за якими повинні були прийняти перевірку підписів.

Окрім того, автори проекту протоколу не внесли всіх важливих фактів, зокрема те, що були додані документи ініціатором відкликання Запотоцьким, та не врахували відповідь правоохоронних органів на звернення, щодо доєднання їх до перевірки підписів в підписних листах.

Проте представники виборчої комісії від «Опозиційного блоку», «Батьківщини», «УКРОПу» та «Народного фронту» відмовляються голосувати за нього.

Після довгих дискусій за основу було прийнято проект протоколу, поданий представниками «Батьківщини» 21 серпня.

Нагадаємо, Голова Луцької МВК Леонід Будцев має намір ще раз звернутися до правоохоронців, аби вони перевірили, чому члени комісії не з’явилися на попереднє засідання комісії.

Читати далі


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина В Україні до кінця року ціни зростуть на 10-15%
Наступна новина До Туреччини хлинув потік туристів з України
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні