Члени комісії не змогли обрати гімн Луцька

Члени комісії не змогли обрати гімн Луцька

Члени конкурсної комісії прослухали всі композиції, які були надіслані, але за результатами обговорення так і не змогли визначити переможця.

Про це повідомляє «Вголос».

Підсумовуючи засідання, директор департаменту культури Тетяна Гнатів висловила вдячність усім учасникам конкурсу і зауважила, що хоча конкурс і не увінчався створенням гімну, але спонукав митців до творчості, завдяки чому пісенна скарбниця поповнилася новими творами про Луцьк. Тетяна Гнатів зазначила також, що черговий конкурс буде оголошено у січні 2018 року після внесення запропонованих членами конкурсної комісії доповнень та змін до положення про його проведення.

Конкурс проводився на підставі розпорядження міського голови від 22.06.2017 №348 «Про проведення конкурсу на визначення гімну міста Луцька».

До участі у конкурсі надійшло 7 творів, ще 2 твори надійшло пізніше встановленого терміну.

Конкурсні роботи оцінювалися за 5-бальною шкалою, де 5 – це найвища оцінка (конкурсний твір повністю відповідає критеріям, визначеним у положенні).

Серед конкурсних творів найбільше балів – 15 балів з 35, отримала композиція «Гімн міста Луцька» (слова Марії Пишук, музика Галини Васіної), 13 балів отримала композиція «Я люблю тебе місто моє» (слова Наталії Бугай, музика Галини Васіної), умовну «бронзу» виборов твір «Пісня Лучанина» Володимира Гречанюка.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Президент анонсував безвіз ще з декількома країнами
Наступна новина 11 ознак справжньої української дівчини
Останні новини
Схожі новини