Чотири проєкти з Волині стали переможцями конкурсу «Час діяти, Україно!» 

Чотири проєкти з Волині стали переможцями конкурсу «Час діяти, Україно!» 

Організатори конкурсу соціальних ініціатив «Час діяти, Україно!» оголосили переможців, які отримають до 100 тис. грн на втілення власних проєктів. Гранти підуть на розв'язання проблем в громадах та підтримку місцевих соціальних ініціатив. Цьогоріч було подано рекордну кількість заявок за чотири роки проєкту – 837.

Переможцями у Волинському регіоні стали:

  • «Проєкт розвитку освітнього осередку «Один дух, одна команда, одна перемога» (Ремонт роздягалень та коридору спортзалу)», Красновільський ліцей Колківської селищної ради.
  •  «Шкільна гончарня «Гончарятко»«, Опорний заклад «Колківський ліцей» Колківської селищної ради Волинської області.
  •  «Оновимо бібліотеку - збережемо інформаційний та краєзнавчий центр школи», Четвертнянський ліцей Колківської селищної ради Волинської області.
  •  «Орф підхід та традиційна українська музика», Громадська організація “Лабораторія змін”.

Кожен із них отримає до 100 тис. грн на втілення цікавих та корисних проєктів.

«Ми не зупиняємо підтримку локальних проєктів під час війни. Навпаки, зараз відновлення та розвиток громад є ще більш актуальними. Адже постійно з’являються нові виклики: від будівництва укриттів, установки генераторів до створення класів безпеки. Також усе більше заявок надходить від тих громад, які вже отримували гранти. Вони продовжують розвиватися. З них беруть приклад сусідні громади й також подаються на конкурс. Громади все частіше позбуваються патерналізму й беруть відповідальність на себе за свій розвиток навіть під час повномасштабного вторгнення», – коментує Тетяна Волочай, директорка благодійного фонду «МХП-Громаді», який був організатором конкурсу.

 Бюджет конкурсу становить майже 13 млн грн. Грантовий конкурс охоплює 12 областей України. Цьогоріч переможців визначали 10 експертів конкурсного комітету. Кожен з них – експерт у своїй галузі й регіоні.

Напрями, які були підтримані:

  • системні проєкти в освіті, медицині, інфраструктурі - 90;
  • розвиток громадських просторів - 28;
  • збереження традицій та культурної спадщини - 13;
  • реабілітація ветеранів - 10;
  • енергетична безпека - 4;
  • інтеграція внутрішньо переміщених осіб - 4.

Переможцями грантового конкурсу «Час діяти, Україно!» цьогоріч стали 149 проєктів. На першому місці за кількістю проєктів, які отримають гранти, - Вінницька область (32 гранти), на другому - Черкаська (29 грантів), на третьому - Київська (20 грантів). Всього в 10 областях є переможці, які отримають до 100 тисяч гривень на підтримку та реалізацію проєктів.

 «Цьогоріч активно подавалися ініціативи від благодійних та громадських організацій - це 151 проєкт. Чимало пропозицій націлені на розвиток громадських просторів, освітніх та медичних проєктів, інфраструктури в малих містах та селах. Експерти конкурсного комітету також відзначили ініціативи, що направлені на реабілітацію  й  збереження традицій та культурної спадщини», – додає Володимир Панченко, керівник національних проєктів благодійного фонду «МХП-Громаді».


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина На волинській фермі «МХП-Баффало» – жнива у розпалі
Наступна новина Вибив зуби та пограбував: поліцейські затримали львів'янина, який побив волинянина
Останні новини
Схожі новини