«Дикі Дрони». Відбулися найбільші змагання серед українських військових дронарів

«Дикі Дрони». Відбулися найбільші змагання серед українських військових дронарів

Перегони «Дикі Дрони» — ініціатива бойових підрозділів БпЛА, покликана розвивати їхню професійну взаємодію та практичну підготовку екіпажів.

«Дикі дрони», які спільно з військовими організувала спортивна спільнота DYKA GONKA, стали не просто видовищним змаганням. Це демонстрація нової філософії війни, де командна взаємодія, швидкість, технологічна та інтелектуальна перевага над ворогом визначають результат, пишуть на сторінці Генштабу ЗСУ.

На маршрут «Диких Дронів» вилетіли БпЛА 19 бойових з’єднань Сил оборони, переважна більшість із яких представляла Сухопутні війська ЗСУ.

В номінації «FPV» перемогли пілоти 93 ОМБр «Холодний Яр». Друге місце завоював 429 окремий полк БпС «Ахіллес», а третє — 114 бригада ТрО ЗС України.

В номінації «Взаємодія», де разом виконували завдання «Мавіки», бомбери та FPV-дрони, перемогли екіпажі полку «Ахіллес», другу сходинку посіла 100 ОМБр, третю — 93 ОМБр «Холодний Яр».

Призи, які отримали переможці — це безпілотні комплекси Vampire, а також виплати, грошові сертифікати на придбання дронів та цінні подарунки від бізнесу, який підтримав захід.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина Затримали ковельчанина, який наживався, розказуючи, що допомагає ЗСУ
Наступна новина Військовий кухар поділився секретами смачного обіду
Останні новини
Схожі новини

Публікації відсутні