За пів року роботи з часу запуску Армія+ цим застосунком скористалися 660 000 військовослужбовців із понад 1 500 військових частин. Сьогодні захисникам доступні функції: рапорти, опитування, навчання, а також програма підтримки Плюси.
Про це йдеться на сайті Міноборони.
«У серпні ми почали шлях до амбітної мети. До екосистеми, де в центрі саме військовий. Єдине місце, де дійсно можна розв’язати всі питання з командирами й державою. Щоб військові могли займатись службою, а Армія+ б знімала навантаження у вигляді паперів чи побутових питань. Вважаю, що за ці пів року ми наблизилися до цього. Але попереду ще чимало роботи», — стверджує заступниця міністра оборони України з питань цифровізації Катерина Черногоренко.
За цей період у застосунку Армія+ з’явилися:
- Електронні рапорти, які можна подати за кілька хвилин. Усього є 17 типів. За цей час користувачі подали 150 000 рапортів, що мають юридичну силу паперових.
- Опитування. Наразі провели 9 опитувань, у яких отримали понад 130 тисяч відповідей, які вже змінюють військо. Наприклад, у призначені нового керівника Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Сагайдачного взяли до уваги зворотний зв’язок від військових.
- Навчання, де можна отримати нові навички або вдосконалити наявні. За пів року ми запустили 6 курсів, які почали проходити 43 000 військових.
- Зміна місця служби. Вперше в історії української армії переведення цифровізували, а його термін скоротився з кількох місяців до кількох днів. 24 000 військових подали рапорти, з них 15 000 — повністю погоджені.
- Повернення зі СЗЧ. До 1 березня військові, що самовільно залишили частину вперше, можуть повернутися на службу — необхідно подати лише рапорт. Близько 60% охочих служити далі подали рапорт в Армія+ і зараз повертаються чи вже повністю поновились на службі в нових частинах.
- Національна програма підтримки Плюси. Великі бізнеси об’єдналися, щоб віддячити захисникам і захисницям спеціальними пропозиціями та знижками. Програма запустилася в грудні. За цей час до неї долучилися АТ «Укрзалізниця», ПАТ «Укрнафта» та Нова пошта. Пропозиціями від партнерів скористалися 100 000 разів. Завдяки цьому військовим вдалося заощадити понад 6 млн гривень.
Цього року перелік сервісів розшириться: масштабується звіт про ураження та запрацює рапорт на отримання винагороди за знищену техніку, а також запуститься сервіс психологічної підтримки та переведення між ЗСУ та НГУ.
Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.