Дзюдоїстка з Волині здобула срібло на чемпіонаті Європи

Дзюдоїстка з  Волині здобула срібло на чемпіонаті Європи

Дворазова чемпіонка Європи U23, дзюдоїстка, що виступає за Волинь, Анастасія Турчин, у ваговій категорії до 78 кг посіла ІІ місце на Чемпіонаті Європи.

Про це повідомив виконавчий директор Федерації дзюдо Волині Віталій Терешкевич, – пише ІА «Волинські новини»

Змагання відбулися у місті Подгориця у Чорногорії. Спортсменка достойно вела всю боротьбу, лише в фінальній сутичці програла німкені Анні-Марії Вагнер.

Загалом Україна привезла комплект медалей з чемпіонату: золото - Василина Кириченко (+78 кг), срібло - Анастасія Турчин (78 кг) та бронза - Артем Лесюк (60 кг). В загальному заліку збірна команда України посіла 5 місце серед 40 команд.