E-SERVICE CONFERENCE — перший майданчик для діалогу бізнесу та держави щодо розвитку е-сервісів

E-SERVICE CONFERENCE — перший майданчик для діалогу бізнесу та держави щодо розвитку е-сервісів

8 листопада 2017 року понад 400 найбільших гравців різногалузевого бізнесу, ІТ-сфери, банківського сектору та представники державної влади зустрілись на унікальній та без перебільшення знаковій події — E-SERVICE CONFERENCE. Перша в Україні конференція по е-сервісам для взаємодії між бізнесом та державою зібрала в одних стінах усіх, хто знає, розуміє і переконаний: e-services — must have сьогоднішнього дня.

Організаторами виступили провідний провайдер електронного та юридично значущого документообігу E-COM, передове інфрмаційне агентство MMedia та HR-партнер Work.ua. Масштаби конференції перевищили всі очікуання її учасників: 3 тематичні потоки з 15 змістовними доповідями та практичними кейсами від 23 професійних спікерів, а також 4 панельні дискусії стали майданчиком для обміну досвідом та поглядами на актальні питання розвитку е-документообігу в Україні.

Під час першого потоку «E-services for business & government» спікери познайомили учасників з результатами реалізації проекту е-врядування, особливостями впровадження корпоративного е-документообігу та перевагами E-DOC — безпечного онлайн сервісу для бізнесу з прямим шлюзом обміну даними з держ. сектором. А в панельній дискусії, присвяченій темі ЕЦП як невід'ємної основи легітимності електронного обміну даними, гості заходу отримали відповіді на найважчі питання.

Тема другого потоку — «Banking e-services & E-DOCs» — зібрала представників банківського сектору та споживачів банківських послуг, яким були презентовані інноваційний сервіс е-факторингу, проект державного рівня #paperless, робота і функціональність FinTech компаній, а також можливості BankID. У панельній дискусії «E-services у банківському секторі» за столом переговорів зібрались представники провідних банків країни, які обговорили труднощі роботи E-DOCs між банком та бізнесом.

Третій потік «E-DOCs in Retail & Supply chain» був присвячений особливостям електронних сервісів у рітейлі та логістиці, роботи з е-документообігом з точки зору бухгалтера, презентації еТТН, змінам та новинкам сфери електронних довірчих послуг. Темами обговорень на панельних дискусій стали e-services у логістиці та юридичні аспекти з ЕЦП та е-документом на підприємстві.

Для одних E-SERVICE CONFERENCE відкрила нові можливості роботи з електронними сервісами, інші почули відповіді на найважчі питання у сфері е-документообігу, треті знайшли оптимальне рішення проблем роботи з e-DOCs, а найважливіше — бізнес та держава разом подолали ще одну сходинку на шляху до розвитку безпаперових технологій в Україні.

Партнери конференції: СУП, НБУ, УкрСоцБанк, РНБА, Portmone, Альфа-Банк Україна, WORK.ua, InBase, EBA, Intecracy Group, Українська асоціація постачальників торгівельних мереж, SystemGroup, Райффайзен Банк Аваль, E-DOC, Американська торговельна палата в Україні, АЦСК МінЮст, Асоціація “Український Логістичний Альянс”, Аксьонова та партнери, TaxLink, Jurimex, SmartPress, AgroNews, Seeds, Баланс-Клуб.

Слідкуйте за нашими оновленнями, матеріали конференції незабаром будуть доступні тут.


Бажаєте читати першим найважливіші новини Луцька та Волині? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Facebook, Google+ та Instagram.

Залишити коментар
#БудьПершим — підписуйся на нас у соцмережах:
Попередня новина У Ковелі відкрили оновлену зупинку. ФОТО
Наступна новина Лікувальні заклади Луцька не можуть обійтися без благодійних внесків
Останні новини
Схожі новини